Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kierunki w citroenie c2. Błąd po przekręceniu kluczyka.

jarson_szakal 30 Lip 2007 22:47 1502 11
  • #1 30 Lip 2007 22:47
    jarson_szakal
    Poziom 10  

witam!
    zamontowałem sobie sterownik centralnego zamka do cytryny wszytstko oki ale mam problem z kierunkowskazami. znalazłem na stronie Cobry schemat i tam jest napisane ze klory zielony i biały na czarnym złączu(podobnie jak w c3) oki podłaczylem i okazało sie ze to tylko tylne kierunki to pociagnełem przewody do przednich lamp i podlaczylem odzielajac syganaly diodami 4A. co sie okazalo ze bylo to dobre rozwiazanie do czasu kiedy nie przekrecilem stacyjki i nie wlaczylem kierunkowaskazu otóż jak włącze kierunkowaskaz pika mi ze jest jakby jakis blad czy cos takie pikanie kto ma na to jakas rade? help pomocy

• #2 31 Lip 2007 11:13
    ticott
    Poziom 9  

pierwsza podtawowa rzecz jak niewiesz gdzie podłączyć się pod kierunki, to polecam rozwiązanie, podłączenia się pod kierunki ale za pomocą przycisku świateł awaryjnych. Tzn wyjmij przycisk z wiązką i sprawdź na którym pinie jest cały czas plus ( + ) i zapomocą kabelka sprawdzaj który pin jest od kierunków (są 2) jedyne co ci potrzebne to zaopatrz się w kilka bezpieczników. Pozdrawiam

• #6 31 Lip 2007 15:15
    jarson_szakal
    Poziom 10  

sterowanie sekwencyjne jest w c2 z przycisku awaryjnych mozna tam podlaczyc jedynie alarm z can, na pinie 13,14 jest tylko tyl i o to chodzi ze przelecialem juz wszystkie kable i nie mam pojecia o co kaman. dodam ze ja troche sie bawie w alarmy i centralne zamki i co nieco pojecie mam ale w tym przypadku wymiekam.

• #8 31 Lip 2007 16:31
    jarson_szakal
    Poziom 10  

faktycznie juz podlaczylem . pisalem o tym w 1 poscie tylko po przekreceniu stacyjki dziwne piszczenie (jakby blad jakis) wystepuje gdy wlaczekie ktorykolwiek z kierunkowskazow nawet jak odzielilem diodami

• Pomocny post
    #9 31 Lip 2007 16:40
    awysoki
    Poziom 17  

zastosuj po dwie diody na kierunek i bedzie ok .

• #10 31 Lip 2007 16:43
    jarson_szakal
    Poziom 10  

jak to 2 na kierunek? jedna za druga ?

• Pomocny post
    #11 31 Lip 2007 16:45
    renqien
    Poziom 32  

Ło matko! No jedną na przewód z BSM, jedną na przewód z alarmu.

• #12 31 Lip 2007 18:23
    jarson_szakal
    Poziom 10  

aha w ten sposob myslisz ze pomoze? ide zobacze.

Dodano po 1 [godziny] 36 [minuty]:

dzieki koledzy zamykam temat.
    jest oki

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME