Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HDD, nie można się dostać na 1 konto. Odzyskanie danych.

30 Lip 2007 23:13 1010 1
 • Poziom 11  
  Witam
  Mam problem z dyskiem tego rodzaju,że gdy włączałem komputer do momentu pojawienia się logo windows było wszystko ok. Następnie migła niebieska plansza i komputer się zrestartował. Następne uruchomienie komputera powiodło sie niestety nie mogę dostać sie do swoich dokumentów gdzie miałem większość swoich danych. Pojawia się komunikat ... G: ścieżka dostępu .... nie jest dostępny Odmowa dostępu.
  Podpiołęm dysk pod inny komp i nadal jest to samo :(. Jeżeli ma to jakieś znaczenie to dysk nie był podzielony na partycje, natomiast były utworzone trzy konta użytkowników. Do dwóch pozostałych można się normalnie dostać natomiast do mojego właśnie nie. Moje konto było jako konto administratora, a reszta z ograniczonym dostępem. Prosze o jakieś pomysły jak można by dostać się do tego pliku (a jeszcze folder ten pokazuje sie jako pusty) aby można było z niego coś wyciągnąć.
  Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
  Pozdrawiam Marcin
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 26  
  Moja rada: uruchomić komputer z płyty CD WindowsXP, na pierwszym ekranie wybrać [R] (konsola odzyskiwania), po wybraniu partycji i wpisaniu hasła administratora wykonać polecenie "chkdsk /R" (uwaga, to musi być duże R w parametrze). Operacja trochę potrwa.
  Jeśli to nie da rezultatów, pozostaje podpięcie dysku do innego komputera z działającym systemem i potraktowanie go jakimś programem do odzyskiwania danych - instrukcji w tym temacie jest multum, wystarczy poszukać na tym forum.