Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Czy karta d德i瘯owa SB CT4830 obs逝guje g這郾iki 5.1 ???????

31 Lip 2007 16:13 2152 5
  • Poziom 2  
    Witam mam pytanko czy jak mam karte dziekowa Sb ct 4830 i mam g這郾iki 5.1 tez SB czy to zagra poprawieni ?? w karcie mam 5 kolorowych jek闚 a z soobwofera wychodz 3 ( czrny, zielony i zolty ) chcia bym si dowiedzie czy da to sie jako pod豉czyc i jak to zrobic ... moze musze mic jakies specjalne sterowniki ... prosze o pomoc :]
  • Poziom 2  
    wielkie dzieki, a wiesz moze jak mam to zrobic bow sklepie powiedzieli mi jak kupowalem p造te g堯wn Asusa m2n dh z integrowan kar. muzyczna 6-cio kana這w, i sprzedawca mi powiedzia ze mog pod豉czyc g這郾iki 5.1 tylko jak to zrobic jak tam s tylko 3 jacky ( mic,in,out) a w od g這郾ik闚 5.1 wychodz 3 (z馧ty, zielony, czarny) ??

:arrow: Witamy na naszym forum i przypominamy. :D
    Prosz edytowa ten post przyciskiem: Czy karta d德i瘯owa SB CT4830 obs逝guje g這郾iki 5.1 ??????? i dokona stosownych zmian w pisowni.
    Przypominam, 瞠 zdanie rozpoczynamy z wielkiej litery i ko鎍zymy kropk, stosujemy r闚nie znaki przestankowe (interpunkcja).
    Prosz poprawi r闚nie okre郵enia slangowe !
    Prosz nie u篡wa wielokrotnie ( ?? lub !! ) itd. To naprawd nie s ozdobniki.
    Pisowni niekt鏎ych post闚 koryguj sam, jednak nie jest to moim obowi您kiem.
    Popraw posty i temat.
    Posty nie spe軟iaj帷e tych kryteri闚 b璠 usuwane do "Kosza".
    W przypadku nie podporz康kowania si moim zaleceniom temat zostanie zamkni皻y wraz z konsekwencjami regulaminowymi!
    TONI_2003
  • Poziom 26  
    W biosie albo w sterownikach przelacza sie funkcje tych gniazd. Mozasz tam podlaczyc albo mikrofon itp. albo glosniki 5.1.
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    W biosie to mo瞠sz w陰czy lub wy陰czy zintegrowan karte a co do nag這郾ienia to musisz zainstalowa sterowniki z p造ty do陰czonej do p造ty g堯wnej i tam ustali tryb wielokana這wy lub stereo. W kwestji pod陰czenia to wygl康a tak, ze w jednym gdzie寮zie na wyj軼iu masz sub i centralny w nast瘼nym g這郾iki rear a w kolejnym front. Musisz odpowiednio je pod陰czy testuj帷 poszczeg鏊ne g這郾iki- niestety nie pami皻am jak to sz這 kolorami.
  • Poziom 2  
    Wielkie dzi瘯i da貫m rade :] nie spodziewa貫m si 瞠 wyj軼ie i mikrofon mo瞠 s逝篡 jako wyjscie na g這郾iki .... Wielkie dzieki !!