Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czy każdy mikser behringer ma zasilanie phantom?

03 Sie 2007 11:34 1685 3
  • Poziom 2  
    Witam. Mam taki problem. Organizuje małe i skromne(ciasne ale własne) studyjko domowe. Zakupiłem mikrofon mxl 770, od kolegi dostałem mikser behringer. Sęk w tym, że nie ma na nim nigdzie napisane, że posiada zasilanie phantom? Może zostało ukryte pod inna nazwą? Czy jest to możliwe? Z góry dziekuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam.

Poprawiłam temat postu, oraz sam post.
    Proszę pisać zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji języka polskiego.
    Zdanie rozpoczynamy z dużej litery i kończymy kropką.
    Proszę o poprawienie swoich pozostałych postów (postu) w tym temacie PRZED napisaniem kolejnego.
    Dziękuję.
    W wypadku niezastosowania się do zalecenia moderatora zostaną wyciągnięte konsekwencje regulaminowe.
    charm_spider
  • Poziom 17  
    Witam. Powinienen być gdzieć przełącznik na górze. W powermixerze Yamaha emx500 jest nad wtykami canon. Poszukaj może jeszcze na tylnej ścianie mixera. A co to jest zamixer dokładnie?
  • Poziom 2  
    nie powiem ci dokladnie bo ni ejestem teraz w domu.wiem napewno ze ma 5 wejsc na majka i jest troszke duzy kolezka kupil go podobno poltora roku temu za okolo 600 zl

Dodano po 2 [minuty]:

on uzywal go do swoich djskich pasji.posiada jednak jakiś lepszy i na nim gra ten wiec pozyczyl na czas nieokreslony mi
  • Poziom 17  
    No to stary Ci nie pomogę, jak nie wiesz co masz:).

Ps. Naucz się pisać po polsku.