Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Otwierany kluczyk Fiat

bziumak 05 Lis 2003 23:09 2804 6
  • #1 05 Lis 2003 23:09
    bziumak
    Poziom 11  

Mam fiata seicento z normalnym zwyklym kluczykiem i zastanawiam sie czy fiat nie zrobil ostatnio jakiegos otwieranego ze strerowaniem centralnym i autoalarmem no i oczywiscie immobilaizerem ! jesli wiecie cos na ten temat to bede wdzieczy za info ! Acha no i jeszcze oczywiscie gdzie taki mozna kupic i za ile ? pozdrawiam ! :)

0 6
  • #2 06 Lis 2003 12:23
    Hrabol
    Poziom 25  

fiat ma taka opcje sa do tego orginalne silowniki fiata bo inne ciezko tam dopasowa sa wpinane od zamek podlaczasz 5 przewodow do sterownika tez jest jakis fiatowski o wiele lepszy od tych za 20zl co tylko dzwonia zamkami a alarm to swoja droga kup jaki kolwiek byle dobry nie musi byc fiata tylko zebys cos dobrzego wzial

0
  • #3 06 Lis 2003 22:56
    bziumak
    Poziom 11  

czekaj czekaj bo nic nie czaje

mam centralny i zastanawiam sie czy fiat zrobil otwierany kluczyk ( taki jak w skodzie czy vw ) ktory ma guziczki do centralnego zamku ? o to mi chodzi ?

0
  • #4 07 Lis 2003 00:59
    Hrabol
    Poziom 25  

a to sorkizle Cie zrozumialem przepraszam ale chyba nie stac na to fiata zeby w seicento to robic

-1
  • #5 07 Lis 2003 09:48
    bziumak
    Poziom 11  

wiem ze do seicento na bank nie ma takiego kluczyka ale czy np stilo nowe punto lub panda lub idea lub jeszcze jakis inny model ma otwierany kluczyk ! wtedy mozna by go na bank jakos zaprogramowac !

-1
  • #7 14 Sty 2005 16:27
    Pieronio
    Poziom 12  

Witam
    Punto I w wersjach ELX posiadał sterowanie centralnym i ewentualnie alarmem "z kluczyka" (podczerwień). Klucz powinno się dopasować natomiast odbiornik jest prostym układem(mieści się nad lusterkiem obok lampki oświetlenia wnętrza)
    Klucze są dostępne w warsztatach dorabiających natomiast odbiornik na szrocie lub w sklepie firmowym fiat-a:-) (nie powinno to kosztować zbyt wiele)
    Podłączenie proste (służę opisem)
    Jeśli się postarasz to możesz dodać jakiś alarmik (tzw bezpilotowy np proxima BP)
    Pozdrawiam

0