Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wyświetlacz LED [pomoc w zrobieniu]

comin 04 Aug 2007 10:14 2481 6
Altium Designer Computer Controls
    comin
    Level 21  
    Witam wszystkich
    Od pewnego czasu zaczął chodzić za mną wyświetlacz diodowy którego zamierzam skonstruować.
    Przeglądając podobne projekty i analizując karty techniczne doszedłem do wniosku, że temat mnie lekko przerasta...
    Dlatego zadam pytanie do szanownych elektrowiczów, czy znalazł by się chętny do pomocy przy budowie takiej matrycy?
    Po za satysfakcją z budowy mogę zaoferować niewielkie wynagrodzenie (zależne od kosztów budowy)

przykładowy projekt

Moderated By andre1979:

Przeniesiono z Układy elektroniczne DIY pomysły i problemy

Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
  • Altium Designer Computer Controls
    danthe
    Level 30  
    Witam !!

Mam już niemal dokończony projekt tablicy led składającej się z modułów 10x7, z możliwością łączenia w tablice dowolnej długości. Niedługo opublikuję w dziale DIY. Mam też zamiar zamówić płytki drukowane w ilości 100 kpl, tylko cena mnie narazie blokuje, bo przy tej ilości wychodzi prawie 9pln za dwie dwustronne płytki (1kpl=2płytki). Układ wykonałem i sprawdziłem, brak mi tylko pamięci (tablica ma działać bez komputera, po załadowaniu zawartości do pamięci), ale już zamówiłem SRAM 6264 i 62256, oczekuję ich w tym tygodniu.

Pozdr. Daniel
  • Altium Designer Computer Controls
    CENTURION_ALARMY
    Level 22  
    Jak ma to byś dobra i mocna linijka lub tablica, to potrzebujesz mocniejszych ledów o szerszym kącie - matryce to niewypał. Kiepskiej jakości linijki do kupienia w makro (made in china) za ok 300pln.
    Musiał bym pogrzebać po swoich schematach, mam międzyinnymi z tablic na hali ludowej we wrocławiu, lodowiska opole, sosnowiec, Hala sportowa komprachcice, pare linijek od 1 m do 5 mdługości, a tablice jakieś 3 na 5 m (65 000 ledów)
    matel01
    Level 11  
    Ja jestem zainteresowany tablicą LED tekstową 0,5mx 3m, cała elektronika,czekam na propozycję.
    asembler
    Level 32  
    Mam do sprzedania moduły 24x8 diod zmontowane na plytce razem z ukladami sterującymi. Mozna je łączyć szeregowo.
    Don Travolta
    Level 10  
    Za ile ten moduł?
    _PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl
    Wykopaliska zamykam zalecając zapoznanie się z regulaminem forum.