Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panele drzwi przednich. 2 x woofer

makmarc 04 Sie 2007 13:30 2628 14
  • Witam, dawno tu nie zaglądałem, ale jestem :) Jakiś czas temu chwaliłem się zabudową bagażnika w mojej Corolli E11 sedan. Dziś zabudowa ma już nowego właściciela, a ja myślę nad czymś nowym, mniejszym i bardziej poręcznym.

W między czasie razem z kumplem przygotowaliśmy dobry porządny przód, bo to jest podstawa dobrego ca. I tak postawiliśmy na 2xwoofer w każdych drzwiach, problemów było co nie miara, ale na wszystko znajdzie się rada. A gra narazie tylko przód, czyli podwójny system PowerBass S-6C na wzmacniaczu CarPowera.

Zdjęcia:

1. Panele drzwi przednich. 2 x woofer
    2. Panele drzwi przednich. 2 x woofer
    3. Panele drzwi przednich. 2 x woofer

Fajne!
  • #2 04 Sie 2007 15:35
    Mooshromx
    Poziom 14  

hej mam pytanie. W jaki sposób jest zamontowany ten panel??? trzyma sie na wkretach ??

• #3 04 Sie 2007 15:37
    łowieca
    Poziom 29  

Noo wykonanie profi ;)
    S-6C dobry wybór, pewnie potraci nieżle kopnąć przy wyższych pozoimach wysterowania ;)

Ps jaki model wzmaka ? Przypuszczam że seria Wanted lub wyżej.

Ode mnie 5/5 czysto, elegancko i gustownie.

• #4 04 Sie 2007 19:27
    makmarc
    Poziom 10  

1. Panele przykręcone do tapicerki od środka kilkoma wkrętami, a do tego każdy głośniki trzyma się na 4 długich blachowkrętach, także tapicerka ani drgnie :)

2. Wzmacniacz CarPower model HPB-604, nie jest to jakiś profi z górnej półki, ale naprawdę jestem z niego zadowolony i idealnie daje radę.

3. Głośniki PB wg mnie najlepsze w swoje klasie i przedziale cenowym. 4xwoofer potrafi nieźle uderzyć, a przy tych 4 głośnikach ma ładne zejście, nie raz byłem podejrzewany, że mam w bagażniku suba :)

4. Dzięki za miłe słowa :)

• #5 04 Sie 2007 20:07
    Mooshromx
    Poziom 14  

No bardzo ladne te panele :) u siebie w bagażniku mam 2 x lanzar max 12 czy taki zestaw jak ty masz był by razem z nimi słyszalny bo lanzarki nieźle hałasują?? pozdrawiam:)

• #6 04 Sie 2007 22:37
    makmarc
    Poziom 10  

W zupełności wystarczy mi jeden subik, sprawdzony i upatrzony, nie koniecznie 12", a może 10" i wybór padnie albo na PowerBassa lub Hertza

• #7 05 Sie 2007 19:27
    crazy_88
    Poziom 42  

Dokup subik powerbass m-12 i będzie bajka projekt bardzo ładnie i starannie zrealizowany bardzo mi się podoba:)10/10

• #8 19 Sie 2007 22:33
    djdinitro
    Poziom 25  

A wytłumiłes czyms te panele czy to tylko tak o przednia płyta a reszta to dziura w drzwiach? w sumie to ładnie wyglada jeszcze daj sredniaka i wysokiego w słupek o ile juz niemasz i bedzie miodzio obejdzie sie bez suba.

• #9 20 Sie 2007 18:43
    _eddie_
    Poziom 32  

Wysoki powinien byc najblizej mid lub midbasow wiec jak widze hi na slupkach a reszta glosnikow w drzwiach albo i gorzej - sam sub w tyle to nie powiem co mi sie dzieje w jelitach... no wiec panele super - a gdzie masz midy? Wzm zasila tylko drzwi czy calosc?

• #10 23 Sie 2007 09:26
    CJ_Basseer
    Poziom 24  

eddie poczytaj troche o ca...
    w aucie sa inne warunki niz w domu... itp

• #11 25 Sie 2007 10:45
    makmarc
    Poziom 10  

Witam :) Panele są wykonane z 26mm mdfu więc żadnej dziury tam nie ma. Całość wyciszona porządnie, o żadnych przedmuchach nie może być mowy. Jest to zestaw dwudrożny, tweeterki na tapicerce, narazie rzeźby w słupkach nie ma, a całość napędzana CarPowerem 4kanałowym.

Czytajcie uważnie, bo wszystko było napisane :D

• #12 25 Sie 2007 12:39
    djdinitro
    Poziom 25  

No to jak tak masz zrobione to rewela-słowa uznania podoba mi sie takie zestawienie i wzmacniacz tez fajny moze z tym zagra wrecz Superowo he to sie dowiesz z czasem.

• #13 27 Sie 2007 21:51
    _eddie_
    Poziom 32  

CJ_Basser ale wiadomo jest, ze pewnych czestotliwosci az tak sie nie rozdziela. Albo ja sie uczylem ze zlych ksiazek i ludzie mi glupot nagadali ;) . Ja wiem, ze w CA rzadza sie troszke inne prawa ale to mi nieco koliduje z tym co rozumuje w akustyce. Ja np u mnie w samochodziku midbasy+tweetery trzymam mozliwie blisko. Wiem, ze w drzwiach to niemozliwe i ze autor ma tam niskotonowki ale pytam tez o reszte pasma.

• #14 29 Sie 2007 08:41
    laryngolog
    Poziom 10  

to nie jest niskotonówka tylko midbass s6 jest zestawem dwudroznym -nierozumiem w czym problem?

• #15 29 Sie 2007 20:07
    _eddie_
    Poziom 32  

Juz w niczym :) . Wykonanie pozazdroscic.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME