Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon cyfral C 825

06 Sie 2007 10:49 2777 6
 • Poziom 12  
  Witam serdecznie !

  Tak jak w tytule posiadam polski telefon marki Cyfral model C-825 z automatyczną sekretarką na mini kasete, odpowiednik dzisiejszego C-930. Telefon ten miał problem z klawiaturą (nie wybijały wszystkie cyfry) po rozkręceniu okazało się, że przerwała się taśma połączeniowa typu flex łącząca klawiaturkę z telefonem. (oczywiście nie miała silikonu zabezpieczającego przed wyrwaniem) taśma jednak została przeze mnie przelutowana i klawiaturka łączy już dobrze. Jednak od tego czasu nie wiem co się stało ale nie działa automatyczna sekretarka (w ogóle mechanizm mini kasety) oraz auto-komunikat nagrany na taśmę w przypadku nieobecności abonenta oraz nie świeci jedna kreska segmentu wyświetlacza LED pojedyńczego (małego) to znaczy nie świeci się lub mruga połowa dolnego segmentu. Do wyświetlacza LED idzie bodaj 4 żyłowa taśma flex ją również przelutowałem myśląc, że tam się coś poluzowało z obu stron zarówno na płytce wyświetlacza jak i w tel. Jednak nic z tego telefon nadal wykazuje wady. Oczywiście wszystkie funkcje telefonu prócz wspomnianej automatycznej sekretarki działają ok. Nie wiem co może być przyczyną tego stanu rzeczy. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję pozdrawiam.

  Dodano po 1 [minuty]:

  Jeśli ktoś miałby schemat do tego tel lub podobnego bardzo mile widziany wiem, że są na elektrodzie ale coś nie mogę ich pobrać mimo, ze wspisuje dwoje dane rejestracyjne z elektrody. Dziękuję za pomoc.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 12  
  Pisałem nie odpowiedzieli
 • Pomocny dla użytkowników
  Chcesz w końcu ten schemat?
 • Poziom 12  
  Tak tak sprawa nadal aktualna....
 • Pomocny dla użytkowników
  Widzę, że jednak nie chcesz tego schematu, bo czekam, czekam wciąż na twój adres e-mail, a ty milczysz. Skoro tak, to przecież tu ma Elektrodzie masz ten schemat, ale nie za darmo (punkty).
 • Poziom 12  
  oj przepraszam zapomniałem podać wrzuć mi jak masz drapak_12(malpa)poczta.onet.pl z góry dzięki i przepraszam za zwłokę.