Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon cyfral C 825

przemo12 06 Sie 2007 10:49 2744 6
  • #1 06 Sie 2007 10:49
    przemo12
    Poziom 12  

Witam serdecznie !

Tak jak w tytule posiadam polski telefon marki Cyfral model C-825 z automatyczną sekretarką na mini kasete, odpowiednik dzisiejszego C-930. Telefon ten miał problem z klawiaturą (nie wybijały wszystkie cyfry) po rozkręceniu okazało się, że przerwała się taśma połączeniowa typu flex łącząca klawiaturkę z telefonem. (oczywiście nie miała silikonu zabezpieczającego przed wyrwaniem) taśma jednak została przeze mnie przelutowana i klawiaturka łączy już dobrze. Jednak od tego czasu nie wiem co się stało ale nie działa automatyczna sekretarka (w ogóle mechanizm mini kasety) oraz auto-komunikat nagrany na taśmę w przypadku nieobecności abonenta oraz nie świeci jedna kreska segmentu wyświetlacza LED pojedyńczego (małego) to znaczy nie świeci się lub mruga połowa dolnego segmentu. Do wyświetlacza LED idzie bodaj 4 żyłowa taśma flex ją również przelutowałem myśląc, że tam się coś poluzowało z obu stron zarówno na płytce wyświetlacza jak i w tel. Jednak nic z tego telefon nadal wykazuje wady. Oczywiście wszystkie funkcje telefonu prócz wspomnianej automatycznej sekretarki działają ok. Nie wiem co może być przyczyną tego stanu rzeczy. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję pozdrawiam.

Dodano po 1 [minuty]:

Jeśli ktoś miałby schemat do tego tel lub podobnego bardzo mile widziany wiem, że są na elektrodzie ale coś nie mogę ich pobrać mimo, ze wspisuje dwoje dane rejestracyjne z elektrody. Dziękuję za pomoc.

0 6
  • #3 06 Sie 2007 12:05
    przemo12
    Poziom 12  

Pisałem nie odpowiedzieli

0
  • #4 06 Sie 2007 20:43
    zybex
    Pomocny dla użytkowników

Chcesz w końcu ten schemat?

0
  • #5 07 Sie 2007 13:35
    przemo12
    Poziom 12  

Tak tak sprawa nadal aktualna....

0
  • #6 07 Sie 2007 17:59
    zybex
    Pomocny dla użytkowników

Widzę, że jednak nie chcesz tego schematu, bo czekam, czekam wciąż na twój adres e-mail, a ty milczysz. Skoro tak, to przecież tu ma Elektrodzie masz ten schemat, ale nie za darmo (punkty).

0
  • #7 21 Sie 2007 11:39
    przemo12
    Poziom 12  

oj przepraszam zapomniałem podać wrzuć mi jak masz drapak_12(malpa)poczta.onet.pl z góry dzięki i przepraszam za zwłokę.

0