Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic KX-TDA15, podłączenie DECT? Konfiguracja?

06 Sie 2007 13:47 1800 1
  • Poziom 2  
    W zeszłym tygodniu kupiłem centrale TDA15. Zamontowałem ją i ustawiłem podstawowe parametry.
    Działa ona z jedną linią zewnętrzną ISDN.
    Do centralki podłączyłem aparat systemowy KX-T7630 do portu DHLC4 oraz 6 analogowych nr wewnętrznych do portów SLC 8.
    Poradziłem sobie z ustawieniem nr MSN'owych korzystając z opcji DDI table.
    Nie mogę natomiast skonfigurować centralki tak, aby po pewnym czasie gdy nie odbierze operator tel systemowego (np. po 5 dzwonkach) centralka przerzucała dzwonienie na numery z karty SLC8 np. wew. 25 i 23. Z jakiej opcji powinienem skorzystać ? (W obecnej chwili dzwoni tylko tel operatora.
    Czy na nr analogowych będzie działał CLIP gdy nie zostanie odebrany tel operatora a centralka przełączy dzwonienie na nr analogowy ?
    Do którego portu podłączyć urządzenie DECT i jakim przewodem.
    Pozdrawiam !!!
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Od końca :DECT to zależy jaki interfejs ma baza (ISDN czy analogowy) jeżeli jest to DECT Panasonika to do portu analogowego.
    Tworzysz grupę ICD (typ Ring) i wrzucasz do niej te aparaty które mają dzwonić w grupie ustawiasz po ilu dzwonkach króry aparat dzwoni. Z miasta kierujesz dzwonienie na numer stworzonej grupy. I to wszystko.
    Co do CLIPA to centralka KXTDA15 ma już w sobie zamontowaną kartę nadajników FSK musisz tylko przypisać je do odpowiednich portów wewnętrznych. Przypisuje się je czwórkami i max to 2 takie czwórki.