Przy pomiarze napięcia wyświetlana jest również wartość w decybelach. Co daje ten odczyt w tym przypadku? Jak to przełożyć na użyteczne dane?
Może umie mi ktoś wytłumaczyć również do czego służy pole na mierniku: volty (DC) / logic ?
Może umie mi ktoś wytłumaczyć również do czego służy pole na mierniku: volty (DC) / logic ?