Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

B-S EL71 czy Motorola L6 ?

pracownikMiesiaca 07 Aug 2007 00:04 945 9
    pracownikMiesiaca
    Level 10  
    Mam właśnie dylemat. Główkuję między wyborem EL 71 i L6.
    Jeszcze rano byłem zdecydowany na Nokię 6103, jednakże odrzuciłem ten kierunek. Bardzo chciałbym poznać wasze sugestie na temat wyżej wymienionych telefonów. Może podzielicie się też radą ? Albo podrzucicie inny model równorzędnego telefonu?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    jacynka84
    Level 26  
    No wg portalu komórkowego L6 nie ma slotu kart pamięci , a ma mp3 player , A ma 10MB
    wewn. pamięci -To jest głupie.
    Wg mnie tylko EL71 , ma slot na karty microSD , mp3 , aparat , no i do tego jest fajniejszy i stylowy ,
    choć tu na forum jakiś kolega powiedział że baterię ma za słabą na mp3 bo sam sie swego czasu
    zastanawiałem na nim.
    pracownikMiesiaca
    Level 10  
    A jeśli chodzi punkt widzenia ze względu technicznego? Już pomijając czas działania baterii. Czy jeden z drugim się wieszają? Jak bardzo są solidne? Może jeszcze ktoś zabierze głos;)
    jacynka84
    Level 26  
    Tego niestety nie wiem. Ale te telefony to nie windows , nie będą się wieszać zauważalnie często...
    Ale jak mam mieć wypasiony 'fon jak EL71 a L6 który nic nie ma aby się rozerwać i w dodatku kosztuje więcej , to chyba odpowiedź jest jasna.
    Pipcio
    Level 13  
    Bierz BENKA EL71 sam mam EF81 i zamieniłbym go na żaden inny telefon ;)
    Benq Siemensy są Zajebiste ;]
    pracownikMiesiaca
    Level 10  
    dzięki za rady ;) do gry natomiast wszedł jeszcze SE K510i, a myśl o Motce odrzuciłem już ostatecznie. Jeśli macie jakieś recenzje co do SE, chętnie wysłucham :) Tymczasem czekam na wypłatę :P
    czacha01
    Level 21  
    Benq-Siemens jak kazdy wie upadł,wiec z gwarancja bedzie nie za fajnie.
    A w telefonach sprzedawanych na allegro brakuje czasem antenki,lub jest miedziany drucik na jej miejscu.
    Brak także w środku niektórych osłonek.
    To wszystko z strony Forumowiczów BS.
    A i bateria to wielki znak zapytania...max 2dni to jakies nieporozumienie.

K510i jest ogólnie cienkim telefonem,od joysticka i tylnej klapki obudowy,do wyświetlacza i jakości kamerki,małej pamięci.

Kup lepiej np używana nokie 6600(sam kiedys posiadałem).

A jakie masz kryteria?i jak z caschem?
    jacynka84
    Level 26  
    Sprawdź opcje 'fonów na t-k.pl .
    pracownikMiesiaca
    Level 10  
    Myślałem raczej o nówce, używane coś mnie nie kręcą, choć obecnie śmigam na C75. Chciałem się w 4 stówach zmieścić, z lekkim hakiem ewentualnie.
    W kryteriach to przede wszystkim:
    -blutacz
    -mp3
    -aparat 1.3 mp wzwyż
    pracownikMiesiaca
    Level 10  
    Czekam także na inne propozycje co do telefonu ;)