Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wymiana głośników Corsa B głośniki w drzwiach

07 Aug 2007 21:25 6002 8
  • Level 31  
    Poprawiam jakość odbieranego dźwięku w Corsie B, i zamierzam wstawić w przednie drzwi głośniki Phonocara Titanium

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
    MOC SZCZYTOWA: 200W
    MOC RMS: 80 W
    PASMO PRZENOSZENIA: 60-5000hz
    EFEKTYWNOSC: 91 DB
    GŁEBOKOŚĆ MONTAŻOWA: 82 mm
    CEWKA: 32 MM
    IMPEDANCJA: 4 OHM

skłoniła mnie do nich przedewszystkim niska cena 200zł / kpl

Drzwi mam wytłumione i muszę powiedzieć że na oryginalnych 13 jest sympatycznie, ale chciałbym czegoś więcej.
    Moje pytanie, jak one zagrają, pod radiem, opcionalnie może kiedyś mod wzmakiem (chociaż na radiu może być wystarczająco ok)?
  • Level 42  
    Pod radiem niespodziewaj się cudu szukaj jakiegoś axtona 2 kanałowego lub signata na allegro można wyrwać za pare groszy i będzie już w miare przyjemnie:)
  • Level 16  
    pod radio głośniki max 50w rms. moze lepiej poczekac troche, dolozyc te 80 zl i kupic helixy blue?
  • Moderator of CarAudio
    Za 339zł masz PBes6c (przesyłka gratis) i naprawdę warto dołożyć. Jakie zamierzałeś kupić tweetery i zwrotki do tych Phonocarów ? Szkoda kombinacji i szukania ,te PB są 3 klasy lepsze niż Titanium.
  • Level 17  
    a jak te PB zagraja pod samym radiem ?
  • Level 31  
    no to zaczynam odkładać na zestawik 3 klasy wyższy od tych Phonocarów, a swoją drogą co one się tak tanie zrobiły?
    spadły na psy, bo kiedyś pamiętam Phonocar ...to było coś, a teraz za małą kasę można je nabyć, nie wszystko złoto co się świeci, czy co?

dzięki za rady.
  • Level 21  
    Do tego dozbieraj na wzmacniacz do PB.
    Ja mam Phonocara i w tej cenie nie ma nic lepszego.
  • Level 38  
    LWD11 wrote:
    no to zaczynam odkładać na zestawik 3 klasy wyższy od tych Phonocarów, a swoją drogą co one się tak tanie zrobiły?
    spadły na psy, bo kiedyś pamiętam Phonocar ...to było coś, a teraz za małą kasę można je nabyć, nie wszystko złoto co się świeci, czy co?

dzięki za rady.

dejot juz kiedys tlumaczyl. Poprostu te glosniki nie sa juz oficjalnie produkowane przez PB. Dostepne sa jedynie na rynku europejskim. Glosniki sie nie zle sprzedawaly i mialy dobra opinie, wiec dystrybutorzy z europy zrobili razem duze zamowienie - przez co udalo sie wynegocjowac lepsza cene...
  • Level 21  
    tplewa wrote:
    LWD11 wrote:

dzięki za rady.

dejot juz kiedys tlumaczyl. Poprostu te glosniki nie sa juz oficjalnie produkowane przez PB. Dostepne sa jedynie na rynku europejskim. Glosniki sie nie zle sprzedawaly i mialy dobra opinie, wiec dystrybutorzy z europy zrobili razem duze zamowienie - przez co udalo sie wynegocjowac lepsza cene...

Dokładnie tak.