Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jbl sound power zwrotnice pomocy

08 Sie 2007 17:50 1896 9
  • Poziom 13  
    witam wszystkich jestem nowym uzytkowniczem mam pytanie
    do fachowcow mam obudowy jbl sound power orginaly 2x15 i driver wiec tak moje pytanie mam driver jbl 2412h i glosniki 15 calowe bety emince bede to napedzal koncowka mocy crown xls 602 lub ads lx 1400 teraz pytanie w ads mam crosover aw crownie nie jak bede napedzal je das z crosem jak gorka potrzebna mi jest jakas zwrotnica i zabezpiecznie jakies na driver
    pytanie czy bedzie mi potrzebna zwrotnica czy nie do tych kolumn jak byscie mogli koledzy to podajcie jakis schemat zabezpieczenia tego drivera ze by sie nie saplil i gdzie jak cos kupic takie zwrotnice i gdzie pozdrawiam i dziekuje i czekam na odpowiedz
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    barthezz napisał:
    Chyba raczej Sond Factor 25 inaczej JRX125. W Sound Powerach sedziały porząde gary a nie popierdułki blaszane. Zwrotnice i ich parametry są na stronie jblpro.com - dobre 20 min uszkania i się ma wszystko.

nie to jest saound power ale same obudowy ja w nie stawiam calkiem inne glosniki i dlatego nie wiem czy zwrotnice montowac bom koniec z crosover powiedzcie czy tak czy nie
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Hi,
    oczywiscie ze musza byc zwrotnice, chyba ze kazdy glosnik jest zasilany z osobnego kanalu z crossa ( plus koncowka mocy).
    Pozdrowienia.
    P.S.
    wkladanie przypadkowych glosnikow do "jakiejs" obudowy konczy sie prawie zawsze beznadziejna jakoscia dzwieku !
  • Poziom 13  
    a ile sa takie obodowy warte podkreslam sa to orginalne obudowy
  • Poziom 13  
    200za sztuke trochce malo mam nowe grile pozkladane nowa gabka dzwiek przepuszczalna na siatce nowe nozki