Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 5200,zle wpisany kod odblokowania klawiatury

Hoopek 08 Aug 2007 19:42 20683 9
    Hoopek
    Level 15  
    Witam
    panowie prosze o szybką pomoc - nokia 5200 i duuzo razy zel wpisany kod odblokowania klawiatury !!!! jak to zdjąc ??? pomocy !!
    fingusio
    Conditionally unlocked
    Przeliczyc ASK->RPL

lub

MT-Box Pro i direct unlock.

Zadnego innego sposobu nie ma.
    Hoopek
    Level 15  
    a odczekanie pewnego czasu ?
    Rhingsm

Level 29  
    nic nie da!! kod jest zapisywany w pamieci telefonu a jak mi wiadomo to telefony maja wewnetrzną baterie która zapobiega wykasowaniu się ustawień i danych
    Hoopek
    Level 15  
    haha....niewiem jak,ale mi sie udało wpisalem kilka razy numer wygenerowany z tej strony :http://nfader.z-host.ru/ i za kazdym razem gdy go wpisywalem w kod blokady klawiatury pisało ze bład kodu- i gdy nie miałem juz sił do tego telefonu dałem go dla właściciela - on wpisał kod a tu niespodzianka klawiatura odblokowała sie :D
    piratten
    Level 27  
    fingusio a nie wystarczyłoby reset do ustawień fabrycznych pod jakimś boxem ??

oczywiście telefon musi wchodzić w local/test mode
    Elektronick
    Level 18  
    W nokiach bledne wpisanie kodu kilka razy blokuje na pewien czas ten kod (nawet jak wpiszemy poprawny wyskoczy ze blad) wystarczy odczekac kilka godzin z wlaczonym fonem, a pozniej wpisac prawidlowy kod. Pozdrawiam
    fingusio
    Conditionally unlocked
    post pomylkowy.
    piratten
    Level 27  
    @fingusio - a ja mysle że sie mylisz ;) nokia 6151 + kod klawiatury + kilkanascie prób + reset do ustawień fabrycznych = kod zniknął ;) z tym kilkanaście nie przesadziłem ;)

druga sprawa... zawsze mozna bateryjke beckupa wylutować ;]
    fingusio
    Conditionally unlocked
    Bosshhhh przeczytalem "zle wpisany kod odblokowania telefonu" :) :) :)

Oczywiscie jak najbardziej reset ustawien Jafem czy tez innym sprzetem powinien pomoc. Sorka moja pomylka.