logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

PS2 slim zdiagnozowanie usterki

cypherap 08 Sie 2007 20:10 1335 3
REKLAMA
  • #1 4159092
    cypherap
    Poziom 11  
    Witam wszystkich forumowiczów i zwracam się z prośba czy ktoś nie posiada schematu z prawidłowymi napięciami konsoli PStwo (slim) V12, na poszczególnych elementach tak aby mozna było się przekonać który element jest uszkodzony. Moze takze to być schemat z prawidłowymi wartościami oporu na elementach.
  • REKLAMA
  • #2 4161115
    Kristoff_PL
    Poziom 17  
    A po co ci to potrzebne. Napisz co jest grane to powiem ci co jest padnięte.
  • REKLAMA
  • #3 4161160
    cypherap
    Poziom 11  
    Mam dokładnie cztery uszkodzone konsole V12 w dwóch sa identyczne objawy tzn umieszczeniu płyty na tależyku właczeniu konsoli głowica lasera się przesuwa do srodka płyty i ogniskuje, płyta się rozpęza po czym zwalnia i tak bezprzerwy podejrzewam uszkodzenie rs-a ale nie jestem pewien. W trzeciej konsoli po jej właczniu nic nie pokazuje sie na ekranie. Czwarta czyta płyty bez problemu ale na ekranie pokazuja sie dziwne kropki w grafice (byc moze jakis kondensator lub inny element jest uszkodzony przy grafice choc ta konsola ma wbudowany ukklad graficzny w procesor, chyba malo jest prawdopodobne aby uszkodziła sie grafika.
  • #4 4167248
    Kristoff_PL
    Poziom 17  
    padnięty rs lub laser lub rezystory popękały, uwalony scalak (czarny ekran) nie do wymiany, wygrzej kondki po stronie procesorów
REKLAMA