Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zlecę naprawę monitora LCD

Darek A. 09 Sie 2007 12:46 1383 1
  • #1 09 Sie 2007 12:46
    Darek A.
    Poziom 16  

Witam wszystkich!
    Jestem tu po raz pierwszy jako niezwiązany z elektroniką i tak musiałem się zarejestrować.
    - do rzeczy:
    Monitor LCD 19' Fujitsu-Siemens nie podam teraz dokładnego symbolu, gdyż nie mam go u siebie.
    Po około godzinie pracy monitor przechodzi w stan wyciemnienia, gdyby przyjrzeć się dokładnie obraz jest lecz na ekranie jest niemal czerń.
    Wyłączenie Staned) na chwilę nic nie daje, za to wyłączenie go całkowicie z sieci 220 na jakiś czas, pozwala ponownie cieszyć się jego niespełna godzinną pracą.
    Ktoś stwierdziwszy, że to w zasilaczu wysechł elektrolit wymienił w nim wszystkie kondensatory elektrolityczne - bez zmian :(
    Monitor trafił w końcu do zakładu naprawczego, gdzie po diagnozie stwierdzono, że przegrzewa się jakiś element, którego nie są oni w stanie wymienić, bo nie mają dojścia do tego typu podzespołów. Ogólne powiedziano - NIE DA SIĘ NAPRAWIĆ !
    Jest to monitor córki, ma ona teraz wakacje, a mnie nie stać na zakup nowego monitora :( i jedzie na jakimś pożyczonym małym "kineskopie".
    Jeśli jest ktoś w stanie podjąć się naprawy monitora chętnie przywiozę go.
    Jestem z Polic koło Szczecina, więc w granicach rozsądnej odległości proszę.
    Płacę normalnie tak jak się należy za usługę. Mój tel: 661442976
    Z niecierpliwością czekam na odpowiedź

• #2 09 Sie 2007 22:22
    Darek A.
    Poziom 16  

Już mam jego symbol:
    SCALEOVIEW C19-3
    model: 900P
    S26361-K1030-V170
    Czekam z niecierpliwością na pomoc.