Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

centrala dantom DT3 i dwa szyfratory SZW 02

adam.albrycht 09 Aug 2007 14:32 1455 2
    adam.albrycht
    Level 10  
    witam.
    mam problem jak w temacie. czy jakims sposobem (przekazniki i inne metody ) da sie co centrali dantom dt3 podlaczyc dwa szyfratory satela SZW02 ? wiem ze normalnie sie nie da rownolegle wpiac no bo zawsze bedziemy miec konflikt. jesli jednym rozbroimy to drugi zostanie w stanie niezmienionym i w druga strone. wiem ze to byla by kwestia ze jak sie np rozbroi z jednego to w drugim bedzie wskazywac dalej uzbrojenie i diody beda szalec. czy ktos juz keidys probowal cos takiego zrobic? albo moze ma na tyle wiedzy elektronicznej ze wie jak to wymyslic z uzyciem jakis przekaznikow i innych.
    wiem ze mozna kupic chociazby CA4V1 albo rozwiazac to inaczej ale chce to zrobic na tym co mam i nic nie dokupowac.
    z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam :)

Adaś
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    adi_al
    Level 18  
    Nie mam rozpiski tego alarmu.Napisz jak go zazbrajasz czy nie ma opcji aby tryb monostabilny go załączał.
    Sonix
    Level 20  
    Centrala DT-3 ma tylko uzbrajanie/rozbrajanie w trybie bistabilnym. Raczej marne szane na dwa manipulatory. Uzbrajanie/rozbrajanie w trybie monostabilnym można zrealizować na na DT-131.