Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HDD WD400EB-11CPF0 uszkodzona elektronika

scal 09 Sie 2007 16:17 1293 6
  • #1 09 Sie 2007 16:17
    scal
    Poziom 10  

Dysk ma uszkodzoną elektronikę.Na allegro znalazłem identyczną sprzętowo lecz z dyskuWD400JB 7200 RPM a mój ma 5400.
    Może ktos ma jakieś doświadczenie czy ta elektronika podejdzie bo zalezy mi na odzyskaniu danych, ewntualnie jak wgrać bios do tej nowej elektroniki?

0 6
  • #3 10 Sie 2007 15:15
    scal
    Poziom 10  

Model mojego dysku to WD400EB-11CPF0, a elektronika pochodzi z dysku WD400JB 7200RPM tylko tyle dowiedzialem się od sprzedającego poniewaz samego dysku już niema tylko posłał mi zdjęcie z netu które załączam.
    HDD WD400EB-11CPF0 uszkodzona elektronika

Moderowany przez TONI_2003:

Proszę...
    Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.

0
  • #4 10 Sie 2007 15:26
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 10 Sie 2007 15:29
    msthhk
    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych

Człowieku, dokładną odpowiedz dostałeś od okzo wcześniej, wystarczyło przeczytać i kliknąć w linka. Według Ciebie najlepiej by było, gdyby ktoś wysłał Ci elektronike, telepatycznie sprawdził czy wszystko gra i jeszcze pocałował w stopę... Trochę własnego wysiłku...

0
  • #6 11 Sie 2007 16:40
    scal
    Poziom 10  

troszeczkę szacunku do innych młody człowieku @msthhk, nie kazdy jest tak bystry jak ty, a twój post i tak nic nowego nie wnosi do tematu. ja wole dwa razy spytac niz raz coś spieprzyć. temat zamknięty

0
  • #7 11 Sie 2007 20:00
    TONI_2003
    Moderator

scal napisał:
    troszeczkę szacunku do innych młody człowieku @msthhk, nie kazdy jest tak bystry jak ty, a twój post i tak nic nowego nie wnosi do tematu. ja wole dwa razy spytac niz raz coś spieprzyć. temat zamknięty

Proszę tonować swe wypowiedzi bo polecą do kosza, a może zaistnieć i coś więcej.
    Takie rzeczy załatwia się na PW.

Cytat:
    Regulamin :
    16. Za podstawowe przesłanie w działalności na forum uznaje się bezinteresowność, własną inicjatywę i przedsiębiorczość użytkowników. Nie będą akceptowane wszelkie formy lenistwa, i roszczeniowego charakteru prezentowane przez użytkowników.

PS.
    Proszę się zastosować.
    Zdania zaczynamy z wielkiej litery.
    Jeśli tak ....
    :arrow: ... to dlaczego go nie zamknąłeś kolego scal :?:
    :arrow: HDD WD400EB-11CPF0 uszkodzona elektronika Zamknij Mnie HDD WD400EB-11CPF0 uszkodzona elektronika
    Już możesz to zrobić sam :D ba nawet powinieneś to zrobić sam :!:

0