Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

UBC 780 XLT tranktracker tranking -EDACS ustawienia.

09 Sie 2007 18:00 3172 5
  • Użytkownik obserwowany
    witam mam takie pytanie jezeli chodzi o tranking EDACS mam ustawione kanały w kolejnosci przy tych kanałach literke E nastepnie funkcje TRUNK TYPE mam na EDCS WIDE. DELAY mam na 2 SECONDS .I-CALL mam na ON. EDCS ID FORM mam na AFS . skaner nie odbiera wszystkich rozmów np wyswietli sie tylko nr ID i zaraz urwie rozmowe wyswietli ID i tylko słychac jedną osobe wyswietli ID i słychac brzenczenie wyswietli .ID cisza i przechodzi w tryb skan siłe odbieranego sygnału mam na 5-6 kresek słychac bardzo dobrze tylko te urywajoce rozmowy:(
  • Poziom 14  
    Literka E oznacza Edwarda.
    DELAY nie wiem Ci po co chyba ze lubisz chwile sie popatrzec na I-CAL po skonczonej rozmowie.Radze wyłonczyć.
    Jakie ID Ci wyswietla?Grupowe czy prywatne?

Pozdrawiam....
  • Użytkownik obserwowany
    tak wyswietka Grupowe i prywatne dly mam wyłoczne ale jest tak samo jak w temacie prywatne sie wyswitlea tylko trzy ostatnie cyfry np 530
  • Poziom 14  
    No dobra.Twój skaner podaje chyba w HEX 530 a zgodniem z AFS to 04-020 .Jestes z Zielonej a z tamtych rejonów nie znam grupy 04-020.
    Coś chyba namieszałes albo nie wiem z kad wziołes te 530.
    A spróbuj wyłączyć I-CALL.

Pozdrawiam...
  • Użytkownik obserwowany
    no jestem z zielonej G tu działają na 173 mhz edwarda sie jeszcze nie dorobili a to co pisałem to pochodzi z jeleniej góry sygnał jest bardzo mocno odbierany w zielonej G.
  • Poziom 14  
    To nie wiem. W jelonce jest z 500 to 512 i 570 nie wiem z kad wziąłes te 530.
    A po drugie skoro masz skaner ustawione aby Ci pokazywał w AFS a pokazuje Ci w HEX to juz całkiem zgłupiałem :)
    Walcz.

Pozdrawiam...