Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar CZN 3002 wymiana żarówki

szeryf3 10 Sie 2007 17:59 9630 8
  • #1 10 Sie 2007 17:59
    szeryf3
    Poziom 14  

Proszę mi powiedzieć w jaki sposób mam wymienić żarówkę w lodówce Polar CZN 3002 bo w instrukcji obsługi pisze że robi to tylko serwis

1 8
  • #2 10 Sie 2007 20:01
    cezet
    VIP Zasłużony dla elektroda

A to jest świetlówka?

2
  • #3 23 Sie 2007 10:14
    szeryf3
    Poziom 14  

w kfestji uzupełnienia jest to świetlówka i nie wiem jak rozebrać oprawe plastikową aby się do niej dostać .

2
  • #4 23 Sie 2007 18:15
    cezet
    VIP Zasłużony dla elektroda

Jak się dobrze przyjrzysz, tam są kołeczki plastikowe i trzeba je po prostu wypchać ; sama wypadnie.
    Trzeba jednak odkręcić górną pokrywę.

3
  • #5 23 Sie 2007 18:29
    szeryf3
    Poziom 14  

:idea: jarzeniówkę wymienia się samą czy razem z tą elektroniką

1
  • #6 23 Sie 2007 18:50
    Mariopi
    Poziom 34  

A Kolega uważa że wszyscy "elektrodowicze" mają zdolności paranormalne, żeby w tym konkretnym przypadku jednoznacznie odpowiedzieć na zadane pytanie?
    Zazwyczaj najsłabszym ogniwem jest świetlówka - jednak może się zdarzyć że inwerter też może być uszkodzony.
    Istotną sprawą jest też to jak producent udostępnia części zamienne (jeżeli jest to moduł zintegrowany) to co da odpowiedź, że np. zawsze (przeważnie) samą świetlówkę czy inwerter?
    A może sam przełącznik oświetlenia wnętrza się przypadkiem zawiesił i fizycznie nie podaje zasilania (miałem też takie przypadki)?

0
  • #7 27 Sie 2007 17:19
    szeryf3
    Poziom 14  

bardzo dziękuje kolegom za pomoc i dzięki wam dużo się nauczyłem

0
  • #8 08 Wrz 2007 13:00
    szeryf3
    Poziom 14  

Zakładam po raz drugi tego posta bo pierwszy został zamknięty a ja nadal potrzebuje pomocy w tej sprawie i oczekuje odpowiedzi od kompetentnych osób na nurtujące mnie pytania .
    Posiadam lodówkę Polar CZN 3002 i spaliła mi się w niej jarzeniówka . Na jarzeniówce nic nie jest napisane abym mógł coś na jej temat powiedzieć . W sklepie powiedzieli mi , że musze kupić całe oświetlenie wraz z obudową za 105 zł .
    Chciałbym się dowiedzieć czy tylko to mi pozostało .
    W związku z tym mam pytania na ten temat :
    - jaki to jest typ jarzeniówki
    - lub na jakie napięcie jest ona zasilana
    Z góry za pomoc dziękuje .

Moderowany przez skryn:

Tematy scaliłem.

3
  • #9 08 Wrz 2007 17:16
    PBK
    Specjalista AGD

Samej jarzeniowki nie kupisz.

Kup cały komplet bo tylko tak to jest sprzedawane
    do wymiany trzeba zdjąc przedni panel maskownicy ponieważ inaczej nie odzyskasz kołeczka mocujacego obudowę od strony sciany

kołeczek wciska sie zawsze do gory !!

można to ewentualnie przerabiac ale za duzo zachodu
    lepiej wydac te stopare zlotych i miec pewnosc ze jest to wykonane jak należy

0