Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie zwrotnice do głośników(przód,tył)

F50 11 Sie 2007 08:23 978 2
  • #1 11 Sie 2007 08:23
    F50
    Poziom 10  

Witam, chciałbym zrobić zwrotnice do głośników średniotonowych Phonocar Titanum line 2/666, nie wiem jakie dać cut off na zwrotnicy 420Hz czy więcej, do słupków chce kupić oddzielne tweetery tylko nie wiem jakie są dobre jak możecie doradzić to proszę o propozycję, w subwooferze chciałbym zrobić odcięcie na zwrotnicy 320Hz wystarczy?? z góry dzięki za odpowiedzi.

0 2
  • #2 11 Sie 2007 22:13
    RT^
    Poziom 10  

hmmm, ja mam phonocary titanium, ale jednodrozne i wlasnie zamowilem zwrotniczki ktore mialy czest. podzialu najblizsza dla zwrotnic phonocara (3,2kHz), w tym przypadku Peiying 3,5kHz. Natomiast na subwooferze mam odciecie na poziomie 50Hz, w koncu to sufwoofer i ma odtwarzac tylko najnizsze czestotliwosci.
    Odnosnie twojego zestawu to ja bym sie sugerowal powyzsza informacja i kupil te same zwrotnice co mam ja, wszak niby to tez "titanium" wiec nie powinny sie zbytnio roznic jesli chodzi o wooferki. dlatego 3,2-3,5kHz powinno byc ok.

Pozdrawiam

RT

0
  • #3 11 Sie 2007 22:57
    F50
    Poziom 10  

Chyba kupię wzmacniacz MAGNAT CLASSIC 360 GLADIATOR bo radio słabo je napędza a ze zwrotnicą poczekam zobaczę jak będzie to grało na ustawionych filtrach w wzmacniaczu ;)

0