Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

C65 - problem po simlocku

11 Sie 2007 13:50 840 8
  • Poziom 21  
    witam.Robiłem simlock - standardowa procedura martechem, TP. Telefon nie chce się włączyć. Wrzuciłem FF z bootcore naprawiem IMEI i dalej to samo. JAk ktos moze pomuc to proszę o pomoc
  • Spec od GSM
    moze tel byl po lekkim upadku i przy rozbieraniu zrobiły sie zimne luty, ja bym przegrzał ;)
  • Poziom 29  
    Kolejny telefon uwalony przez Dr. Martech...

Darmowka w dlon i sprawdzasz czy sie łączy w PU, jesli tak to jedziesz dalej...
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    KanekS napisał:
    Kolejny telefon uwalony przez Dr. Martech...

Darmowka w dlon i sprawdzasz czy sie łączy w PU, jesli tak to jedziesz dalej...

szczerze..?? jeszcze nigdy nie uwaliłem martechem x65.. moze koleś za mocno "dziubnął" testpointem i przerwał ścieżkę pomiędzy flashem a ram'em...
  • Poziom 17  
    Brdzo możliwe, sprawdz to, bo jzu mialem tkai przypadek, jak koles przerwal sciezke robiac TP igłą.
  • Poziom 11  
    potwierdzam

martech napewno tego nie uwalil
    jedynie nie umiejetna obsluga telefonu

jesli masz rece jak robotnik to zmien profesje bo siemensyh sa delikatne

przegioles plyte lub zbiegem okolicznosci zimne luty

proponuje jak koledzy podgrzac delikatnie plyte
    ale bardzo ostroznie
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    wiśniowy19 napisał:
    Siemens to Siemens nieraz potrafi pasc sam z siebie bez przyczyny :D a martech nie ubija a nawet jak juz ubije to z winy uzytkownika ale zawsze co ubije to postawi wkoncu to nasz polski produkt a "polak potrafi" :D

@KanekS od kiedy darmowki sa lepsze niz martech?? pewnie martecha to ty nawet na oczy nie widziales i nie miales okazji na nim pracowac wiec w tej kwesti sie nie wypowiadaj i nie gadaj glupot ze darmowki sa lepsze bo nie sa

Co prawda to prawda . Martechem robie od 3 lat i wiem jeśli nawet jest coś nie tak to wina padaczek siemensów .A co niektórych wypowiadajcych dałbym rade zastanówcie sie co piszecie darmówki igły ścieżki , rozbieranie(to już nie ta elektroda, kto nie używa martecha nie winien sie wypowiadać psując jego dobre imię bo nie spotkałem się z pudełkiem zwanym boxem na tak wysokim poziomem ). C65 to sgold więc bez tp , jeśli się uwali to tp i bootcore i jeśli był sprawny wstanie a jeśli nie wcześniej pewnie błędy wyskakiwały .wygrzej procka padaczka wstanie a jak nie to musisz wymienić płyte ale to też nie duży koszt:D:D:D
    pozdrowienia dla martechteam:D:D:D
  • Spec od GSM
    Generalnie to nawet autoryzowane serwisy siemensa uzywały potajemnie Martecha bo oni tez wiedza, ze jak Martech nie postawi to juz nic. Oczywiscie jezeli chodzi o soft. Bo czesto przyczyna jest uszkodzenie hardware przy rozbieraniu telefonu, badz upadku. Nie wierze ze martech nie potrafił a darmówką ktoś zrobił , oczywiste kłamstwo. Nawet jak juz to nie poradził sobie np. poczatkujacy user a telefon był tak stary ze freekowki go dobrze obsługiwały, dlaczego nie zrobił - bo jeszcze nie zdarzył przeczytac manuali na forum martecha, a wierzcie mi sa najlepsze na swiecie, super opisane wszystko krok po kroku - po polsku bo polacy nie gęsi... Polski rodzimy produkt i najlepszy w swojej klasie.