Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6230 - zgranie wszystkich kontaktów przez BT lub Irdę

11 Sie 2007 14:06 1394 9
  • Poziom 27  
    Witam mam nokie 6230 z zbitym wyświetlaczem a musze zgrac z niego wszystkie kontakty, jakim programem bedzie to można zrobić przez BT lub irde?
    Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Nokia PC Suite
    pozdrawiam
    Michał
  • Poziom 27  
    Czy zeby PC siute połączyło sie z telefonem musze miec karte sim ?
  • Poziom 16  
    Jeśli chodzi o 6230 - Tak.
  • Poziom 14  
    UFS zczytuje książke telefoniczną. Wystarczy dwarazy kliknąć na Phone book i wyświetli zawartość książki. Ale nie przez irde czy bt tylko przez odpowiedni kabel. Jeśli nie posiadasz każdy komis powinien ci w tym pomóc.
  • Poziom 21  
    Gdybyś czytał Tornado, porównaj ilość wpisów z oryginałem, saras czyta bardzo kulawo, przeważnie tylko małą część pozycji. Najlepsza jest NK Suite, spróbuj kablem (przy BT trzeba przeważnie trzeba wbić kod uwierzytelnienia) z kartą bezpinową.
  • Poziom 27  
    Mam juz simke sciągłem z niej pin i zadzwonilem na fona i dzownilo czyli zalogowany do sieci i wszystko gra ale PC suite niechce mi sie łączyć :|
    tak samo nie łączy sie oxygen phone manager
    mam kabel usb z nokii 6610 ale to chyba to samo? złącze
    Pozdrawiam
  • Poziom 34  
    ok (wejście do menu) menu ->w dół->ok->5x w dół-> ok ->ok -> ok-> w górę -> OK
    I masz BT

ok (wejście do menu) menu ->w dół->ok->5x w dół-> ok -> w dół -> ok
    I masz IRDĘ
  • Poziom 27  
    Wszystko co mi było potrzebne to sciągłem z telefonu! Wielkie dzięki dla revolt

Powiedzcie mi jeszcze jedno mam jeszcze jedną taaką nokie od znajomego nie wiem co sie dzialo z telefonem teraz mam tak ze jest caly bialy podswietla ale nic nie pokazuje sprawdzalem i tasma wyglada na dobra dociskałem tą wtyczke z LCD i nic nie pomoglo, nic nie widac zadnych uszkodzen, czy nowy LCD bedzie dzialal?
    telefon normalnie dziala mozna dzwonic i odbierac polaczenia.
    Pozdrawiam