Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak odbierać kilka numerów na jednym telefonie?

Jectiv 11 Sie 2007 22:31 1203 3
  • #1 11 Sie 2007 22:31
    Jectiv
    Poziom 17  

Mam kilka telefonów GSM z różnymi numerami. Nie mogę zlikwidować numerów, ponieważ dzwonią na nie różni klienci.

Czy jest taka możliwość żeby na jednym telefonie odbierać rozmowę niezależnie od tego, na który numer ktoś dzwoni.
    Czy są takie urządzenia, do których można włożyć kilka kart jednocześnie, ale bez konieczności wybierania, którą z nich obsługujemy.
    Czy może jest taka centralka GSM, która przekazywała by połączenie dalej tylko na jeden wybrany numer telefonu.
    Przekierowanie rozmów na jeden numer przez operatora nie interesuje mnie, ponieważ musiałbym płacić za każde połączenie przychodzące, a tych jest dużo.

Pozdrowienia

0 3
  • #2 11 Sie 2007 23:06
    jogaczew
    Poziom 16  

1. Nie ma szans. 2. Owszem są takie nie jestem pewien ale zwie się to "dual sim".

0
  • #3 11 Sie 2007 23:22
    apap
    Poziom 21  

Telefon możesz zalogować z jedną jedyną kartą, nawet jeżeli masz działający dual-sim, jesteś zalogowany tylko z jedną kartą, druga jest niewidziana przez system aż do chwili przelogowania.
    Pozatym, co by się miało wydarzyć, gdybyś rozmawiając z jednej karty miał wezwanie na drugą?
    Z całą pewnością istnieje techniczna możliwość stworzenia takiego systemu - urządzenia, o którym piszesz, problem w tym, że nikt tego nie wyprodukował.

0
  • #4 11 Sie 2007 23:37
    Jectiv
    Poziom 17  

Jeżeli ktoś zadzwonił by na inny numer w tym samym czasie, to po prostu nikt by nie odebrał, ale to nie problem.

0