Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Licznik Mercedes Vito 108 CDTI.

AccessDenied 13 Aug 2007 14:06 6148 9
    AccessDenied
    Level 11  
    Witam Szanownych Kolegów.
    Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu oznaczenia Motoroli zastosowanej w liczniku Magneti Marelli (jaki to procesor i ewentualnie czy istnieje możliwość jego zkupu) :
    Model licznika Magneti Marelli A 000 446 60 21 M.M 0905 005 9911
    Mercedes Vito 108 cdi 2000rok 2,2l diesel
    symbol na obudowie procesora
    SC543622CPU (lub SC543822CPU)
    5040002200
    W35D
    QQAE0248

Licznik Mercedes Vito 108 CDTI.

Niestety "serwisant" który zajmował się wcześniej tym ustrojstwem uszkodził taśmę wyświetlacza (pod licznikem km, wskazuje przebieg itp) na tyle skutecznie iż pozostaje tylko zakup nowego.
    I oto druga prośba : czy posiadacie Koledzy takowy wyświetlacz (symbol 1307 taśma 0905 005 0751), lub informację gdzie można go zakupić (allegro i cały licznik nie wchodzi w grę).
    Przyznaję, że wcześniej przeszukałem całe forum i przeczytałem wszystkie posty odnośnie vito, ale nie znalazłem żadnych potrzebnych mi informacji.
    Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Pozdrawiam Robert
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    AccessDenied
    Level 11  
    Dzięki za linka, zarejestrowałem się przszukałem całość znalazłem linka do procków freescale i co? Wielkie zdziwienie: procesora nie znalazłem.
    No ale co tam większym problemem będzie zdobycie wyświetlacza.
    Raz jeszcze dziękuję za zainteresowanie tematem
  • Helpful post
    diesel5857
    Level 21  
    motorola HC08AS60

jak chcesz kupić licznik to koszta 300-500 pln na allegro i licznik ma numery więc kupujesz o tych samych numerach
    kamyczek
    Level 37  
    proponuje kupić cały licznik na allegro albo giełdzie samochodowej , potem odpowiednia zabawa z przeprogramowaniem i wszystko bedzie działać ;)
    AccessDenied
    Level 11  
    Bardzo dziękuję Koledze diesel5857. Procka już zorganizowałem, pozostał tylko wyświetlacz, no chyba że Koledzy znają jakieś metody postawienia na nogi taśmy.
    starter55
    Level 24  
    Witam
    Czym ruszyc tego procka?
    Wydaje mi sie ze na maxie takie rzeczy idą.... tylko nie wiem czy na tej masce...
    czy ktos moze pomóc?....
    LeonMazur
    Level 2  
    czy procesor o którym tu mowa motorola HC08AS60 to temat do ogarnięcia? może ktoś ma do sprzedania lub wie gdzie można kupić?
    kamyczek
    Level 37  
    Procesor jest zabezpieczony więc życzę powodzenia .. Nie da się odczytać bez odpowiedniego programatora i wiedzy . Interface na "maxie" nadaje się do HC05 i HC11. HC908 już nie tak prosto ogarnąć .Kupowanie używki obarczone jest ryzykiem kupienia kolejnego "kotleta" z uszkodzonym procesorem . Jedyna dobra rada zlecić naprawę komuś kto to potrafi zrobić zapłacić i mieć z głowy .
    starter55
    Level 24  
    Przesten kolego @kamyczek,
    sam licznik jak najbardziej do ogarniecia, w sumie ten temat to stary kotlet
    Sam procesor moze nie idzie pod maxem , ale jako zespół z licznikiem jak najbardziej, albo upa

@kamyczek masz racje , lepiej zaplacic i takie rzeczy powierzać ludziom ktorzy mają o tym pojęcie