Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek i Langenford w Lanosie

13 Sie 2007 20:03 1376 3
 • Poziom 10  
  Witam wszystkich

  Niedawno w moim Lanosie (1998r) HB zamontowałem centralny zamek i podpiołem pod istniejący alarm Langeford. Wszystko działa ok jeśli
  chodzi o sterowanie z pilota. Założyłem jeden siłownik główny (master) i 4 pomocnicze (slavery) łącznie z klapą bagażnika.
  Z pilota nie ma problemu zamyka i otwiera wszystkie drzwi, ALE NIE ROBI TEGO Z KLUCZYKA W DRZWIACH KIEROWCY (gdzie znajduje się MASTER). Po prostu gdy włożę kluczyk w drzwi kierowcy zamykam tylko i wyłącznie te drzwi. To samo jest w momencie gdy wejdę do samochodu i zamknę przycisk w drzwiach kierowcy i jest to samo zamykam tylko wskazane drzwi. Pozostałe drzwi są otwarte.
  Co może być tego przyczyną ???? Centralny zamek kupiłem uniwersalny. Czy może to być spowodowane złą regulacją mastera w drzwiach kierowcy???? a może ktoś ma jakiś inny pomysł gdzie popełniłem błąd ?

  Będę bardzo wdzięczny za każdą odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Krótko i na temat: zła regulacja.
  Ściągasz tapicerkę, odpinasz cięgło i próbujesz zamknąć i otworzyć z siłownika (ciągnąc za pręt). Jak zadziała, to regulacja i po kłopocie. Jak nie, to sprawdzasz okablowanie.
 • Poziom 16  
  Raczej kabelki, regulacja bruździła by przy sterowaniu z pilota.
 • Użytkownik usunął konto