Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen berlingo 2.0HDi

gitek 14 Sie 2007 09:38 4630 5
  • #1 14 Sie 2007 09:38
    gitek
    Poziom 10  

mam mianowicie taki problem, berlingo po lekkim "dzwonku" z prawej strony zostalo poskladane, silnik odpalal na dotyk, auto wyjechalo z warsztatu i zerwal sie pasek klinowy z powodu zatarcia sie alternetora, ktorego oska bylo skrzywiona, co nie zostalo zauwazone...od tej chwili silnika nie da sie uruchomic, nowy alternator i pasek zostaly zalozone, i dalej nic, berlingo bylo na komuterze, ktory to pokazal m.in. bledy elektorzaworu na pompie i kilka innych nieidentyfikowalnych, komputer pokazal rowniez slabe cisnienie na pompie,ale uszkodzenie pompy wykluczam, i wydaje sie, ze jest to sprawa strerowania, czy ktos mial podobny problem? czy posiada ktos wiedze jak usunac usterke?

• #2 14 Sie 2007 09:44
    wojtekryba
    Poziom 32  

czy z tym zerwanym paskiem autko jeżdziło ?? bo coś mi tu smierdzi rozrządem

• #3 15 Sie 2007 13:22
    gitek
    Poziom 10  

nie, auto juz nie zapalilo i jezdzilo tylko na holu, rozrzad wykluczam, bo niby czemu mialby sie przesunac

• #4 15 Sie 2007 14:50
    hybryda 2000
    Poziom 14  

test na inteligencje -jaka jest odleglosc paska osprzetu od rozrzadu-sprawdz rozrzad.Jedno pytanie w bledach nie bylo bledu synchronizacji walka rozrzadu?

• #5 15 Sie 2007 20:59
    vvaldek
    Poziom 28  

sprawdz pasek rozrzadu ...kawalek paska mogl dostac sie pod oslone rozrzadu ,ja bym zaczol od paska . sprawdz czy uklad paliwowy nie jest zapowietrzony ,niewiem czy tam jest wylacznik uderzeniowy jesli tak to sprawdzic czy nie wyskoczyl, sprawdzone bylo czy obraca sie walek rozrzadu?

• #6 15 Sie 2007 22:25
    gitek
    Poziom 10  

nie bylo bledow synchronizacji rozrzadu

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME