Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki jest najlepszy dekoder do Cyfry+ do 300zł !

14 Sie 2007 13:36 12289 13
  • Poziom 20  
    Witam !Zamierzam od siostry podłączyć sobie cyfre i chce kupić dekoder i szukam kogoś kto mi powie jaki jest najlepszy !
    Chce przeznaczyć na dekoder 300zł wiem że jeszcze można wzmacniać sygnał może mi ktoś napisać jak ?
    Rozumie że można przysłowiowo tiuningować zestawy tylko jak ?
    Mam standardową antenę od cyfry ( nie mogę się podłączyć do anteny siorki bo za długi kabel musiałby iść i sygnał by nie dochodził ) natomiast sygnał cyfry z abonamentu siorki idzie bez problemu miałem jakiś dekoder nie łapał wszystkich kanałów ale mi wysiad czekam na waszą pomoc !
    Nie krzycz, nie używaj Caps Locka.
    TONI_2003 Raport
  • Poziom 28  
    Nie pisz dużymi literami.

A mniej więcej co chcesz zrobić?
    Co rozdzielać?

Co do dekodera, to robi się to tak, wchodzisz na allegro, wchodzisz w dział z tunerami, wpisujesz cyfra+ i już masz pełno dekoderów.....
  • Poziom 20  
    Macias+- napisał:
    NATOMIAST SYGNAŁ CYFRY Z ABONAMENTU SIORKI IDZIE BEZ PROBLEMU MIAŁEM JAKIŚ DEKODER NIE ŁAPAŁ WSZYSTKICH KANAŁÓW ALE MI WYSIAD CZEKAM NA WASZĄ POMOC !!!!

...coś tu nie teges piszesz ...
    A jak ten sygnał szedł.. :?:

Bo jeżeli miałeś Klienta splitter-a to muszisz taki tuner kupić aby w nowym tunerze ten Klient tez działał. :D

Pozdrwaiam !
  • Poziom 29  
    W tej cenie kupisz Pioneera, Philipsa lub Fergusona, Globo z wejściami na kartę.
  • Poziom 31  
    Polecam:
    Pioneer - 1330 1430 1530
    Philips - 3010 6010

Ceny są bardzo różne tych dekoderów. Zakupu nie pożałujesz ;-)
  • Poziom 20  
    adrena tak chodzi o karte kliencka wyglada to tak ze sa 2 domy obok siebie w 1 jest cyfra no i puszczamy z 1 abonamentu na 2 domy przez jakies tam urządzenie nie wim jak to się nazywa bo koles ktory to robil wyjechal ona ma juz podlaczone 2 telewizory w domu ma jakas skrzyneczke rozdzielajaca sygnal ( na pewno bedziesz wiedzial o co chodzi, mozna do tego podlaczyc 4 czy 6 innych uzytkownikow) sygnal u niej w domu idzie z jednej anteny na domiast do mnie jest za duza odleglosc dlatego zamontowalem wlasna antene a puscilem j6edynie od siorki kabel z sygnalem z gdzie ida kanaly cyfry+ . No i musze sobie kupic jakis dekoder (dekoder chce dobry zeby mi wszystko lapal slyszalem ze nie wszystkie lapia wszystkie kanaly ?) sprawdzalem na jej i dzialalo chociaz nie lapal wszystkich kanalow dlatego to drugie pytanie jak mozna wzmocnic sygnal z anteny ?? slyszalem ze tez tak mozna zeby nie miec problemow z tvn i polsatem
    bbxb- powidz wszystkie sa z tej samej polki jak nie to ktory najlepszy ??
    dzieki z gory za odpowiedzi
  • Poziom 35  
    Nie ma potrzeby wzmacniania sygnału z anteny.
    Kup antenę wielkości 80-90cm i będzie dobrze.
    Wszystkie dekodery nadające się do cyfry+ odbierają wszystkie kanały.
    Sam mam na zbyciu pionnera 1430,jak jesteś zainteresowany to pisz na PW.
  • Specjalista elektryk
    Dokładnie, nawet nie myśl o wzmacniaczu!
  • Poziom 20  
    a standardowa antena od cyfry ile ma ?? bo mam stadardowa
  • Poziom 35  
    60cm i tez w ostateczności może być jeżeli jest stosunkowo krótki przewód (tuner-antena).
  • Poziom 18  
    Pioneera i Philipsa odradzam. Nawet nie mają wyjścia cyfrowego a i nowego kanału z pilota nie wgrasz tylko musisz całą listę-to jest duża wada tych tunerów!!!. Za to Fergusona polecam, przerasta oba modele pod każdym względem
  • Poziom 20  
    @zn21
    Jednak pamiętaj o splitterze... i o kliencie...
    Fakt możesz fergusona , ale wsad karty klienta będziesz musiał zmienić ( jeżeli to Bezerker )
    @Macias+- musisz wiedzieć jaki to Splitter.
    Od tego zależy powodzenie zakupu.
    Najlepiej wklej tu zdjęcie urządzenia.
    Jeżeli jak napisał @pajo21 ma na zbyciu 1430 do 300 zł to bierz.. :D
    I napewno będzie działało.
    Pozdrawiam !
  • Poziom 20  
    oki mam pełen pakiet cyfry+
    a co do fergusona to jaki on naprawde jest warty kupna ?? lepszy od tych co oferuje cyfra ?? jak tak to jaki model ??

Dodano po 1 [minuty]:

chcialbym nie miec probloemow z odbieraniem wszytskich kanalow jak np tvn i polstat
  • Specjalista elektryk
    Polsatu i tak nie odbierzesz, bo ten kanał jest tylko w Cyfrowym Polsacie. I w żadnej innej platformie.