Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

astra interfejs diagnostyczny

michalekk 14 Sie 2007 14:35 7673 5
  • #1 14 Sie 2007 14:35
    michalekk
    Poziom 12  

witam mam problem z samochodem astra 1 1,6 8v szx

albo sonda albo czujnik spalania stukowego

chce kupić sobie interfejs jakiś żeby podpiąć i online sprawdzić ci i jak działa

euroscana i opel scanner widzę na allegro ale nie wiem co i jak bo w temacie nie jestem za bardzo obeznany

niekiedy samochód zamula, po krurkim postoju samochód o 80% silniejszy sie robi asz mu sie znowu u widzi , to jest kilka dni a ras 2 miesiące

:arrow: Ortografia!
    j.

0 5
  • Pomocny post
    #2 14 Sie 2007 15:45
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    #3 15 Sie 2007 07:58
    Doktorr
    Poziom 34  

Opel scanner daje większe możliwości w oplu od euroscana, ale zdecydowanie taniej wyjdzie jechać do warsztatu. Sam fejs za ciebie samochodu nie naprawi.
    Osobiście znam ludzi posiadających diagnoskopy po 25 tyś. zł. i jeżeli nie wyświetli mu kodu usterki to takiego samochodu naprawić się nie da.

0
  • Pomocny post
    #4 15 Sie 2007 11:11
    dylan1
    Poziom 19  

On diag doskonale sobie z tym poradzi.

0
  • Pomocny post
    #5 15 Sie 2007 22:52
    bartek_j
    Poziom 35  

Mam opelscanner (od niedawna) i muszę powiedzeć że możliwości tego urządzenia są naprawdę niezłe (ale to subiektywna moja opinia)
    Z tanich a względnie skutecznych zabawek to polecam ABCOM. Można tym wyczytać parametry bierzące a to chyba cie interesuje najbardziej. Trochę paskudnawy w obsłudze ten program jest i gada troche po angielsku, trochę po węgiersku i trochę po niemiecku ;) Z resztą było tu już o tym ABCOMie. Interfejs idzie ten sam co z niesławnym "Opel Tech2 na PC" czyli banalny. Jest jeszcze OPCOM, ale spotkalem się jak do tej pory tylko z demo wersją. Podobne do ABCOM ale trochę okrojone (bo demo).

AA, byłbym zapom,niał. Chłopaki z autokącika astry wykombinowali tłumaczenie polskie. Ale nie oglądałem jeszcze tego więc nie wiem jak działa.

0
  • #6 31 Gru 2007 15:21
    Kieta84
    Poziom 11  

mam problem.... kupilem oryginalnego fejsa opel-scanner-usb za żadne skarby świata nie potrafie skomunikować sie z ecu samochodu. mam zainstalowane sterowniki i oprogramowanie... może trzeba jeszcze coś skonfigurować?
    może ktoś miał podobny problem??

0