Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Asaj - Inteligentny DomAsaj - Inteligentny Dom
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wytwornica dymu

Doktor5 09 Wrz 2011 14:58 31602 95
 • #91
  nowakus
  Poziom 19  
  Ja mam od parowego 1kW. Obciąłem wszystko <czyli między innymi dziurki> co niepotrzebne i została sama grzałka zalana w alu. i to dokręcę do mojego zbudowanego bloku. <fotki kilka postów wyżej> Nie wiem jakiego "starego" bo jedne miały zalewane już w stopie, a drugie miały w rodzaju wkładu grzałkowego <grzałka umieszczona w szamocie czy czymś podobnym>. Myślę ze te z wkładem szamotowym się średnio nadają. A tak apropos czym doprowadzić prąd do grzałki bo na razie wszystkie kable co łączyłem to spływała izolacja. Nie wiem czy gumowe wytrzymają??
 • Asaj - Inteligentny DomAsaj - Inteligentny Dom
 • #92
  Użytkownik usunął konto
  Użytkownik usunął konto  
 • Asaj - Inteligentny DomAsaj - Inteligentny Dom
 • #93
  Shining Diamond
  Poziom 16  
  dj-MatyAS napisał:
  Shining Diamond napisał:
  Czyli próbowac ze starym żelaskiem ? Może byc takie jedno ze starszych modeli bez trybu pary [dziurkami w płycie grzewczej żelazka] ?


  Albo (zamiast zadawać niepotrzebne pytania) poczytać "jak to się je" - ten temat ma trzy strony...A nie jest to jedyny taki na Forum...


  Proszę się nie czepiać mnie gdyż przeczytałem cały ten temat i nikt nie wspominał nic o starych żelazkach a moim zadaniem forum jest po to żeby chyba pytać i pomagać sobie . No chyba ze się mylę to proszę mnie naprostować ...
 • #94
  nowakus
  Poziom 19  
  "...Przewód o odporności temperaturowej do 170 stopni, przeznaczony do zasilania urządzeń 3-fazowych w saunie (piece, sterowniki itp.)..." To cytat z aukcji allegro o przewodzie silikonowym. Chyba też odpadną. Chyba jak wymienię grzałkę, to ze starej zyskam koraliki ceramiczne i wezmę drut 2,5mm2 i nawlekę i tym połączę. Dużo nie ma 3 odcinki po 5-7 cm.
 • #95
  Użytkownik usunął konto
  Użytkownik usunął konto  
 • #96
  nowakus
  Poziom 19  
  Dzięki Dj Matyas. Jutro skoczę do sklepów z przewodami i poszukam odpowiedniego. Jak już będę wezmę z każdego po trochu i będę badał lutownicą. Pozdrowienia!!!