Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

"Odmowa dostępu"

14 Sie 2007 23:26 4595 4
  • Poziom 9  
    Wyciąłem Folder ze WSZYSTKIMI sterownikami i instalkami na inną partycję niż był do tej pory. I ..."Odmowa dostępu" ;/ i tak za każdym razem się dzieje gdy przeniosę folder właśnie na tą partycje!!, jakieś rady? Problem sie pojawia od kiedy, przed uruchomieniem komputera pojawiało się skanowanie dysku i usuwał jakies wpisy(trwało to kilka godzin). Jak stworze folder na tej partycji to jest dobrze ale jak przeniosę folder to nie mogę wejsc do tego czegoś, zmienić nazwy, usunąć, przenieść, skopiować .... itd. Próbowałem Unlockerem ale nic z tego.... jakieś rady?
  • Poziom 9  
    To pomogło ;] , ale mam jeszcze jeden problem.... gdy włączam jakąś aplikacje to pojawia się błąd i komunikat: "nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest nie właściwa. Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji", albo "uruchomienie tej aplikacji nie powiodlo się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_30.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem" . Niestety ponowne zainstalowanie nie pomaga. POMOCY
  • Spec od komputerów
    O jakie konkretnie aplikacje chodzi ?

Spróbuj ściągnąć plik d3dx9_30.dll (wgraj go do katalogu \Windows\system32) i/lub przeinstalować directX.
  • Poziom 9  
    W zasadzie to chyba tylko w jak włączam gre to to wyskakuje....