Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia E50 - odłączenie kabla przy aktualizacji oprogramowani

15 Sie 2007 19:05 1601 6
  • Poziom 17  
    Aktualizowałem oprogramowanie w telefonie nokia e50 juz nie pierwszy raz bo w innych telefonach przebiegało to bez problemu, lecz ten telefon jak sie okazało miał wyrobione złącze i mimo staran transmisja zostala zerwana podczas wgrywania oprogramowania. Telefon wogóle sie nie włączam jest wykrywany przez komputer Jako nokia ROM czy cos w tym stylu ale program do aktualizacji nie wykrywa go. Co radzicie? Do serwisu? Telefon na gwarancji.., Czy obejmuje ona taki przypadek jezeli wina jest po stronie telefonu (obluzowane złącze)
  • Poziom 18  
    idz do lepszego komisu, zfleszuja go i powinno byc ok.
  • Poziom 17  
    Nie stracę gwarancji jak pójdę do komisu? Czy serwis nokii nie zrobi tego w ramach gwarancji ?
  • Poziom 23  
    serwis autoryzowany powinien zrobic na gwarancji, powiedz ze sie nei wlaczyl po ukonczonym update

mozesz tez dac do serwisu i zrobia ci to, jesli nie zmieni sie product code to nei stracisz gwary
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Odeślij do autoryzowanego serwisu, zrobią ci to za darmoche i nie stracisz gwarancji
  • Spec od GSM
    po co brac sie za flashowanie plikami ze strony nokii nie majac zabezpieczenia w postaci jakiegos boxa? Oddaj na gwarancje i powiedz ze sam zgasl, np jak pisales smsa ;)
  • Poziom 17  
    po co brac sie za flashowanie, hmm, jest taka możliwość, zalecają, oprogramowanie miałem 6.14 w swojej, a w jest 7.2x już wiec bez powodu nowych wersji nie wydają nie? A poza tym w ten co padł fon to nie mój, tylko siostry i wyskoczył jej jakis bug w postaci świecącej się cały czas ikonki słuchawek, o tym że ma obluzowane złącze raczyła mnie poinformować jak już sie przerwała transmisja z komputerem podczas flashowania... :P