Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Philips 22DC982/62 (z Safrana) do Laguny model 99

gryzly10 15 Aug 2007 19:37 5503 7
    gryzly10
    Level 11  
    Sprzęt:
    Radio Philips 22DC982/62 z CD 2DIN
    LCD Philips 22SY656/62 77 00 413 126
    Pilot w kierownicy.

Podłączyłem radio do Renault Laguna, radio jest rozkodowane i działa poprawnie
    Problem
    Gniazdo w radiu fizycznie pasuje do wtyczki z wyświetlacza, niestety gniazdo ma inaczej rozłożone piny co widać na zdjęciach. Radio nie wyświetla danych na wyświetlaczu i nie działa sterowanie z pilota.
    Proszę o pomoc w podłączeniu LCD do radia.
    Radio Philips 22DC982/62 (z Safrana) do Laguny model 99Radio Philips 22DC982/62 (z Safrana) do Laguny model 99Radio Philips 22DC982/62 (z Safrana) do Laguny model 99
    mateo027
    Level 26  
    Musisz mieć specjalny wyświetlacz do tego radia.Transmisja pilota z kierownicy idzie do wyświetlacza i później do radia
    bgromowski
    Level 10  
    Nie prawda !
    Do wyświetlacza idzie osobny kabel i z pilota osobny kabel.
    godzinkę temu właśnie podłączałem w swojej Lagunie
    lukaskot
    Level 2  
    A czy mógłbyś kolego napisać w jaki sposób to zrobiłeś, ponieważ mam taki sam problem z tym radiem jak założyciel tego tematu. z góry dziękuje i pozdrawiam
    bgromowski
    Level 10  
    lukaskot wrote:
    A czy mógłbyś kolego napisać w jaki sposób to zrobiłeś, ponieważ mam taki sam problem z tym radiem jak założyciel tego tematu. z góry dziękuje i pozdrawiam

Po prostu wszystko razem podlaczylem i dziala.

pozdrowionka !

A co do jasnosci (foto na samym dole) to te kabelki na samym dole to powinny byc wlutowane dwa pietra do gory. dwa piny od dolu powinny buc wolne.
    ten wtyk to pasuje mi do innego radia montowanego oryginalnie do Renault.
    lukaskot
    Level 2  
    Jakoś nie bardzo to rozumiem. W/g twoich instrukcji 2 przewody będą przypadały wtedy na jeden pin. Czy tak ma być?
    bgromowski
    Level 10  
    wieczorem wrzucę fotki z kostkami wyswietlacza i sterowania, bo nie pamietam dokladnie jak to szlo
    lukaskot
    Level 2  
    Jesteś jedynym ratunkiem. Dziękuje za pomoc