Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch MAxx WFL1600 - czasami brudzi pranie?

15 Sie 2007 22:28 3474 9
  • Poziom 13  
    Nie za każdym razem (od czasu do czasu ) brudzi pranie. Plamy są brązowe, jakby z rdzy. Poza tym funkcjonuje prawidłowo.
  • Poziom 12  
    Sądze ,że do wymiany są łożyska.Sprawdź czy bęben ma luz lub czy łożyska szumią.Jeśli tak to wymiana.
  • Poziom 32  
    majeczny napisał:
    Sądze ,że do wymiany są łożyska.Sprawdź czy bęben ma luz lub czy łożyska szumią.Jeśli tak to wymiana.

Zgadza się jednak wcześniej użyj odkamieniacza do pralek paczuszka 150g bez ciuchów i tem. około 60 stopni C.Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Wtam.mam problem z pralką.Jak włączam pranie to w pierwszej kolejności nalewa wode do prana.(i tu mój problem od czasu do czasu nie przestaje nalewać i usze wyłączyć na kurku a raz jest ok i podaje tyle ile trzeba i się wyłączy).Tu nasuwa sie moje pytanie co to może być?Z góry wielkie dzięki za pomoc.pozdrawiam:cry:
  • Poziom 22  
    A jak wyłączysz pralkę to dalej nabiera?
  • Specjalista AGD
    Elektrozawór do wymiany (urządzenie do którego przymocowany jest wąż zasilający po stronie pralki)
    Należało się wbić z nowym postem bo robi się bałagan, zgłoś to sam do moderatora, to do: sebx7
  • Poziom 2  
    Jak rozbiorę pralkę, to gdzie tego mam szukać.(nie znam się na tym w ogóle).:(
  • Specjalista AGD
    Bosch MAxx WFL1600 - czasami brudzi pranie?
    Albo podobny, podwójny (pod pokrywą)
  • Poziom 2  
    wielkie dzięki za pomoc.mam nadzieje że to będzie to, strasznie chodzi te forum zdjęcie z z twoim wpisem z 12:01 dostałem o 12:15 masakra ale nie o to tu chodzi!.pozdrawiam jak co to się odezwie.:)