Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przesłanie sygnału audio na 20 m - przedłużacz Chinch?

16 Sie 2007 10:44 2290 4
  • Poziom 9  
    Witam,

Mam pytanie do bardziej oblatanych kolegów? Chce poprowadzić jakieś 20 m kabla aby przesłac sygnał audio przez Chinch, do drugiego pokoju.
    Pierwszy probem jest taki, że nie spotkałem sie z takim długim przedłużaczem.
    Powstaje tez pytanie, czy strata jakości sygnału na 20 m kabla / przedłużacza Chinch nie bedzie zbyt duża?
    Może jest jakiś alternatywny, względnie prosty sposób?....

Pozdrawiam,

Piotr
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 22  
    mopńza kupić kabel ekranowany.. jeżeli to do np. wzmacniacza ma iść... następnie kupić jacki tam jak powiedział pan krzyzak94... i przekładki.. kabel z jackami polutujesz i kabel będzie git:D
    POzdrawiam
  • Poziom 9  
    Dzieki za odpowiedź. A taki kabelek to duzo kosztuje?
    I jaki z kabelków byś proponował?

Pozdrawiam,

Piotr

P.S. Kabelek to ogólnie to dobra myśl, bo bym mógł zrobic estetyczne gnazdka scienne w pokoju źródła i pokoju odbiornika...
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Dobrej jakości kabel (i nie miej tu na myśli czegoś za 20zł metr ;) ) i możesz to spokojnie zrealizować przy użyciu chinchy. Robiłem kiedyś taki kabel i pamiętam że ekranowanym kablem przesyłaliśmy sygnał z kompa do garażu tuż pod domem. 25m i nie było żadnych szumów przy użyciu RCA a odpadają ci przejściówki itp które potrafią wprowadzić więcej szumów niż sama długość kabla.