Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

6680 i Dejan Unlocker, nie może stworzyć loga.

16 Sie 2007 12:34 1379 6
  • Poziom 10  
    Witam serdecznie! :) Wiem ze jest jeden watek tyczacy wlasnie bb5 ale nei znalazlem tam nic o moim owym bledzie! :)

O to problem:

6680 i Dejan Unlocker, nie może stworzyć loga.

Moim zdaniem to chyba wersja softu ktoa Dejan nie obsluguje:)

z gory dziekuje za pomoc!
  • Spec od GSM
    klikaj aż do bolu, jeszcze nie widziałem takiej 6680 której by ten program nie zrobił
  • Poziom 20  
    mialem podobny problem raczej smoka nie zdejmiesz , probowalem duzo razy wersje softu raczej nie maja nic do rzeczy
  • Poziom 10  
    Sprobuje jeszcze na orginalnym kablu.. Ktorego na miejscu nie mam :| Jak cos komus przyjdzie do glowy niech sie prosze pochwali :D probowalem juz roznie... Podobno nie ma takiej 6680 z ktorej nie da sie... a Moze tama zablokowany licznik??
  • Spec od GSM
    @RAJUS: Kolego chyba naprawde malo robisz bb5 jesli mowisz ze wersje nie maja nic do rzeczy, nie tak dawno mialem spora dostawe tych phonow z Anglii i musialem wszystkie flashowac na wyzsza wersje, bo nie robilo loga. Także ufs/jaf/mtbox do reki, backup fileda 308, flashowanko i unlock ;)

pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    boxem tornado , mt-box idzie od strzała,
  • Poziom 10  
    Temat do zamkniecia:) Dziekuje serdecznie wszystkim! probowalem do skutku noi poszlo.. :)

@Rajus - Wersje softu duzo maja do tego czy unlock pojdzie. To tak jak z niektorymi modelami ASIC 11 :)

Tornadem tez ciezko to ruszyc. Jedynie tak jak mowicie Panowie mt-box, lub Jaf od reki bez nerowow :) tylko nie mam takowych...

Moze ktos napisac na priv gdzie zakupie tanio takowe?