Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Plik SVC - jakim programem odczytać? Można przekonwertować?

hebata 17 Sie 2007 12:55 2069 6
 • #1 17 Sie 2007 12:55
  hebata
  Poziom 12  

  Ściągnąłem z archiwum Elektrody instrukcję serwisową magnetowidu NV-FJ622EE Panasonic. Właściciel pliku zamieścił przy pliku z instrukcją następujący zapis: "UWAGA: plik SVC, niezbędny odpowiedni program".
  Jak łatwo się domyślić, nie posiadam takiego programu. Próbowałem znaleźć taki program na forum, ale bez efektu. Czy ktoś z forumowiczów może wskazać co to za program, gdzie można go znaleźć i ściągnąć w celu ewentualnego zainstalowania.
  Czy plik SVC można skonwertować do bardziej popularnego formatu, np. z rozszerzeniem .pdf, .djvu, .doc lub tym podobnego.
  Z góry dziękuję za pomoc.

  0 6
 • #3 17 Sie 2007 13:39
  hebata
  Poziom 12  

  Nie jestem wielbicielem, ani też użytkownikiem systemu Linux (nie znam go zresztą i nie zamierzam go poznać - nie mam ambicji programisty). Pracuję w systemie Windows XP jako jego zwyczajny użytkownik.
  W Googlach wcześniej sprawdzałem plik SVC, ale zapis dotyczy materii, ktorą się dotychczas nie interesowałem. Czy innych propozycji niż Wszechobecniaka nie mogę się spodziewać? A może odezwie się właściciel pliku z instrukcją serwisową!

  0
 • #5 17 Sie 2007 20:31
  paweliw
  Spec od komputerów

  Zaintrygowała mnie trochę ta sprawa bo format svc nie jest popularny a google.pl też niewiele o tym mówi.

  Ściągnąłem więc archiwum z instrukcją i po rozpakowaniu otworzyłem plik PVAccel.html w standardowej przeglądarce internowej.
  Manual bez problemu się otworzył, jest dostęp do wszelkich obrazków, schematów itp.
  Wygląda więc, że nic więcej poza przeglądarką nie jest tu potrzebne.

  0
 • #6 30 Sie 2007 21:48
  Christophorus
  Poziom 41  

  Coś mi się wydaje, że zaszła mała pomyłka i chodzi o plik SVG a nie SVC. Plik SVG bez problemów otworzymy właśnie w przeglądarkach stron internetowych.

  0