Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Plik SVC - jakim programem odczytać? Można przekonwertować?

hebata 17 Sie 2007 12:55 2042 6
  • #1 17 Sie 2007 12:55
    hebata
    Poziom 12  

Ściągnąłem z archiwum Elektrody instrukcję serwisową magnetowidu NV-FJ622EE Panasonic. Właściciel pliku zamieścił przy pliku z instrukcją następujący zapis: "UWAGA: plik SVC, niezbędny odpowiedni program".
    Jak łatwo się domyślić, nie posiadam takiego programu. Próbowałem znaleźć taki program na forum, ale bez efektu. Czy ktoś z forumowiczów może wskazać co to za program, gdzie można go znaleźć i ściągnąć w celu ewentualnego zainstalowania.
    Czy plik SVC można skonwertować do bardziej popularnego formatu, np. z rozszerzeniem .pdf, .djvu, .doc lub tym podobnego.
    Z góry dziękuję za pomoc.

0 6
  • #3 17 Sie 2007 13:39
    hebata
    Poziom 12  

Nie jestem wielbicielem, ani też użytkownikiem systemu Linux (nie znam go zresztą i nie zamierzam go poznać - nie mam ambicji programisty). Pracuję w systemie Windows XP jako jego zwyczajny użytkownik.
    W Googlach wcześniej sprawdzałem plik SVC, ale zapis dotyczy materii, ktorą się dotychczas nie interesowałem. Czy innych propozycji niż Wszechobecniaka nie mogę się spodziewać? A może odezwie się właściciel pliku z instrukcją serwisową!

0
  • #5 17 Sie 2007 20:31
    paweliw
    Spec od komputerów

Zaintrygowała mnie trochę ta sprawa bo format svc nie jest popularny a google.pl też niewiele o tym mówi.

Ściągnąłem więc archiwum z instrukcją i po rozpakowaniu otworzyłem plik PVAccel.html w standardowej przeglądarce internowej.
    Manual bez problemu się otworzył, jest dostęp do wszelkich obrazków, schematów itp.
    Wygląda więc, że nic więcej poza przeglądarką nie jest tu potrzebne.

0
  • #6 30 Sie 2007 21:48
    Christophorus
    Poziom 41  

Coś mi się wydaje, że zaszła mała pomyłka i chodzi o plik SVG a nie SVC. Plik SVG bez problemów otworzymy właśnie w przeglądarkach stron internetowych.

0