Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Ardo LS9209A - miganie wszystkich kontrolek

21 Sie 2007 21:35 1987 3
 • Poziom 11  
  Witam, w zmywarce Ardo LS9209A migają wszystkie kontrolki jednocześnie . Czy ktoś wie co może być przyczyną i jak rozgryź ten problem ? kiedyś ( jakieś 2 lata temu ) już się to zdażyływło ale po wyłączeniu zmywarki z napięcia po jakimś czasie to wróciło do normy, tym razem niestety to nie działa . Proszę o porady
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------
  Czy nikt nie wie co z tym można zrobić ? :(
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------
  Jeśli ktoś wie, co z tym zrobić, to proszę podpowiedź.

  Moderowany przez skryn:

  Wiadomości scaliłem.

 • Poziom 19  
  W mojej zmywarce (innego producenta) miałem podobny problem, z tym że paliły się ciągle. Okazało się, że wyrobiona była uszczelka w pobliżu elektroniki i w trakcie suszenia para skraplała się na niej, a krople wody spowodowały zwarcie na elementach (układy scalone, styki itp.).
  Po wymontowaniu i wysuszeniu suszarką do włosów (tylko nie przegrzać!!!) , oraz poprawieniu uszczelki wszystko wróciło do normy.
 • Poziom 11  
  Dzięki za radę , sprawdzę czy to coś w tym rodzaju. Nie wiem czy w moim przypadku nie trzeba zrobić restartu programu tylko nie mam pojęcia w jaki sposób.
 • Poziom 19  
  U mnie po ponownym uruchomieniu ruszył ostatni zaprogramowany program z przed awarii. W mojej zmywarce trzeba użyć kombinacji przycisków i mieć instrukcję obsługi by zmienić polecenia np. zmiana poboru ilości soli do zmiękczania wody itp. Normalnie zaraz po włączeniu w ciągu trzech sekund muszę przycisnąć guzik jednego z programów który ma "chodzić" tj. np. w jakiej temperaturze ma zmywać