Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Casio fx-9700gh instrukcja, soft

09 Lis 2003 19:28 6877 10
  • Poziom 17  
    Jestem posiadaczem takowego kalkulatora i mam nielada problem.
    Niemam pojecia o co w nim chodzi. Troszku googlowalem i niedokopalem sie do manuala, a tym bardziej do softu czy tez interface. siorbnalem schemat z elektrody o indeksie 944062-11 tylko niewiem czy bedzie pasowac. jest ponoc program fa-121 tylko zdobyc go to nielada wyczyn.
    Chcialbym go zaprogramowac pod katem matematyki finansowej tylko niewiem jak. Jezeli jest ktos na forum wladny w temacie prosze o pomoc.

Przeniesiony z "Szukam schematu" <gorg>
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 17  
    Dzieki wielkie !!

W sumie bylem na tej stronie tylko niezjazylem loginu i hasla
    :)
    login :casio
    passwd:download
    jakiez to oczywiste
    co do softu to powalcze.
    jeszcze raz dzieki , jest to dlamnie bardzo wazne , masz za to malego bonusa ;)
  • Poziom 17  
    Witam ponownie , mam oryginalny przewod od notatnika casio model sf 9600. Podlaczam go do kalkulatora fx 9700 gh i uzywam programu fa123 , chcem cos odczytac z kalkulatora i program sie wywala i wyzuca komunikat Recive error
    Pytanie czy moj kabel jest zly czy program ma ograniczenia do mojego modelu ?
  • Poziom 29  
    ja mam cfx-9970g i oryginalny fa-122 (soft+kabel)
    pod xp takze są błędy transmisji (ale transmisja dziala ok) których pod wcześniejszymi windami nie było (traka już specyfika xp -miałem to samo prodramując centrale p.poż trza było w notku system wymienić na 98)
    spróbuj ze straszymi systemami
    jak nie to ci podeśle fa-122
  • Poziom 17  
    Probowalem tego pod wME i w98 i tez kibel, siorbnalem program fa-122 i jest ten sam obiaw, czyli nietrybi, brak komunikacji, moze trzeba mu 5V z zewnatrz, albo w kalkulatorze moze sa za slabe baterie, co o tym sadzisz ??
    Czy ma ktos program fa-121 ?? ponoc na tym progosie niema zadnych problemow z komunikacja .

Ehhhh..........
  • Poziom 29  
    sprawa ciekawa
    fa 123 pracuje pod xp be zkomunikatów o błędach jakie dawał 122
    sprawdz ustawienie portu com w zakładce link
    i ustawienia typu kalkulatora w zakladce tools
    niestetynie wiem gdzie jest instrukcja od fa 122 :|
    była tam lista obsługiwanych typów kalkulatorów
    pamiętam ze starsze modele mogły tylko nadawać a program konwertował format danych...

jaśli to ci pomoze to napiecia na wtyczce do kalkulatora
    t- -0,78v
    r- -0,62
    po uruchomieniu programu i włączeniu trybu recive
    t- +5,3
    r- +1,1

(t-tip, czubek)
    (r-ring, pierscionek) ;)
  • Poziom 1  
    Witam! własnie znalazłem taki kalkulator i mam do was pytanie ile on kosztuje nowy i jakie ma funkcje tzn co na nim da się robic bo piszecir tak chodzby niewiedomo jaki to był wypas Bardzo Prosze o kontakt pepek55(malpa)wp.pl lub gg 3217192

Dlaczego zakładasz drugi temat o takiej samej treści jak ten post :?:
    Temat wylądował w koszu.
    ankuch.
  • Poziom 20  
    Pmozecie mi odnalezc w sieci manual'a po polsku ;/
    marnie u mni z innymi jezykami (no moze po rosyjsku jeszcze bym cos zalapal ;) )
  • Poziom 10  
    Witam,
    Przyłącze się do tematu.
    Posiadam model CFX-9850g PLUS i wyczyściłem pamięć.
    Miałem program do rozwiązań blacharskich.
    Gdzie mogę znaleźć soft do tego modelu i w jaki sposób wgrywa się się oprogramowanie?

Dziękuje za odpowiedzi.