Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Casio fx-9700gh instrukcja, soft

09 Nov 2003 19:28 7195 10
  • Level 17  
    Jestem posiadaczem takowego kalkulatora i mam nielada problem.
    Niemam pojecia o co w nim chodzi. Troszku googlowalem i niedokopalem sie do manuala, a tym bardziej do softu czy tez interface. siorbnalem schemat z elektrody o indeksie 944062-11 tylko niewiem czy bedzie pasowac. jest ponoc program fa-121 tylko zdobyc go to nielada wyczyn.
    Chcialbym go zaprogramowac pod katem matematyki finansowej tylko niewiem jak. Jezeli jest ktos na forum wladny w temacie prosze o pomoc.

Przeniesiony z "Szukam schematu" <gorg>
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 17  
    Dzieki wielkie !!

W sumie bylem na tej stronie tylko niezjazylem loginu i hasla
    :)
    login :casio
    passwd:download
    jakiez to oczywiste
    co do softu to powalcze.
    jeszcze raz dzieki , jest to dlamnie bardzo wazne , masz za to malego bonusa ;)
  • Level 17  
    Witam ponownie , mam oryginalny przewod od notatnika casio model sf 9600. Podlaczam go do kalkulatora fx 9700 gh i uzywam programu fa123 , chcem cos odczytac z kalkulatora i program sie wywala i wyzuca komunikat Recive error
    Pytanie czy moj kabel jest zly czy program ma ograniczenia do mojego modelu ?
  • Level 30  
    ja mam cfx-9970g i oryginalny fa-122 (soft+kabel)
    pod xp takze są błędy transmisji (ale transmisja dziala ok) których pod wcześniejszymi windami nie było (traka już specyfika xp -miałem to samo prodramując centrale p.poż trza było w notku system wymienić na 98)
    spróbuj ze straszymi systemami
    jak nie to ci podeśle fa-122
  • Level 17  
    Probowalem tego pod wME i w98 i tez kibel, siorbnalem program fa-122 i jest ten sam obiaw, czyli nietrybi, brak komunikacji, moze trzeba mu 5V z zewnatrz, albo w kalkulatorze moze sa za slabe baterie, co o tym sadzisz ??
    Czy ma ktos program fa-121 ?? ponoc na tym progosie niema zadnych problemow z komunikacja .

Ehhhh..........
  • Level 30  
    sprawa ciekawa
    fa 123 pracuje pod xp be zkomunikatów o błędach jakie dawał 122
    sprawdz ustawienie portu com w zakładce link
    i ustawienia typu kalkulatora w zakladce tools
    niestetynie wiem gdzie jest instrukcja od fa 122 :|
    była tam lista obsługiwanych typów kalkulatorów
    pamiętam ze starsze modele mogły tylko nadawać a program konwertował format danych...

jaśli to ci pomoze to napiecia na wtyczce do kalkulatora
    t- -0,78v
    r- -0,62
    po uruchomieniu programu i włączeniu trybu recive
    t- +5,3
    r- +1,1

(t-tip, czubek)
    (r-ring, pierscionek) ;)
  • Level 1  
    Witam! własnie znalazłem taki kalkulator i mam do was pytanie ile on kosztuje nowy i jakie ma funkcje tzn co na nim da się robic bo piszecir tak chodzby niewiedomo jaki to był wypas Bardzo Prosze o kontakt pepek55(malpa)wp.pl lub gg 3217192

Dlaczego zakładasz drugi temat o takiej samej treści jak ten post :?:
    Temat wylądował w koszu.
    ankuch.
  • Level 20  
    Pmozecie mi odnalezc w sieci manual'a po polsku ;/
    marnie u mni z innymi jezykami (no moze po rosyjsku jeszcze bym cos zalapal ;) )
  • Level 10  
    Witam,
    Przyłącze się do tematu.
    Posiadam model CFX-9850g PLUS i wyczyściłem pamięć.
    Miałem program do rozwiązań blacharskich.
    Gdzie mogę znaleźć soft do tego modelu i w jaki sposób wgrywa się się oprogramowanie?

Dziękuje za odpowiedzi.