Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sklonowanie karty pamięci

18 Sie 2007 18:21 984 7
  • Poziom 16  
    Kupiłem nową kartę pamięci 1GB do telefonu Nokia N70.Telefon mam na kartę w Orange,oprogramowanie niebrandowane.Czy można sklonować jakoś orginalną kartę pamięci 64MB na nowa 1GB,tak żeby działały aplikacje ,które były na niej zainstalowane?
  • Poziom 16  
    Nie bardzo rozumiem jak to się ma do mojego zapytania.Miałbym zrobić obraz tej karty?Czy to wogóle jest możliwe z kartą pamięci?
  • Poziom 43  
    Wszystko z karty 64MB normalnie działa po zwyczajnym skopiowaniu na inną bez żadnych wywijasów.
    Zrobiłem tak w swojej 6233 przy zamianie karty z oryginalnej na Kingstona 2GB. Przerzuciłem tam też część aplikacji z pamięci telefonu za pomocą Oxygen Express.
  • Poziom 23  
    Ten program potrafi robić obrazy dysków, kart pamięci również, ale Robert B ma racje, wszystko powinno działać po normalnym skopiowaniu exploaterem windowsa zawartości starej karty na nową.
  • Poziom 16  
    Skopiowałem starą kartę na nową,ale np. naSMS mi nie działa i Office Suite też się nie odpala.Nie ma nawet na pulpicie skrótu,który utworzyłem na pulpicie do naSMS.
  • Poziom 23  
    To próbuj programem z linku.
  • Poziom 12  
    jak potrzebujesz programow full lub scrakowane na symbiana najlepiej wejsc na dotsis.com, ipmart-forum.com

najlepsze farezowe www z programami