Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

omega B 2.0 '95r problem z alarmem fabrycznym

19 Aug 2007 14:31 1892 6
  • Level 17  
    Mam takie pytanko, gdzie znajduje sie w w/w autku puszka od alarmu? pilot w kluczyku zostal stracony i samochód nie pali. Sterownik jest z 94r więc chyba tam nie ma immo)przy stacyjce nie ma nic...
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    Level 23  
    Witam z tego co pamiętam alarm fabryczny znajduje sie za schowkiem pasażera i odcina tylko obwód rozrusznika.
  • Helpful post
    Level 33  
    dokładnie tak z tym ze odcina oprocz rozrusznika pompe paliwa i wtryskiwacze trzeba zrobic w nim odpowiednio zworki i bedzie chodził
  • Level 17  
    Wielkie dzieki chlopaki, wlaśnie o to mi chodzilo. Jutro zrobie co trzeba i dam odpowiedź. pozdro
  • Level 31  
    musisz zmostkować dwa czarne przewody z czerwonym paskiem,niebieskie z czerwonym paskiem i podac plus po kluczyku jeśi mnie pamięć nie myli na brązowo żółty.
  • Level 16  
    sterownik alarmu znajduje sie za schowkiem jak juz stwierdzili koledzy teraz wystarczy tylko połączyć pin 1 z 21 3 z 30 4 z 31 i wszystko gra jesli chcesz zamontować pilota to wszystkie potrzebne sygnały już tam są Powodzenia
  • Level 17  
    Podziękowania dla wszystkich. Autko juz jeździ więc temat można zamknąć:)