Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zastaw samochodowy Siemens HKW-600

19 Sie 2007 20:27 4536 4
  • Poziom 16  
    Witam, używam obecnie zestawu samochodowego Siemens Car Kit Comfort, zamierzam kupić zestaw bluetooth HKW-600.
    Czy centralki w obu zestawach są takie same. Zastanawiam się, czy wystarczy wypiąć uchwyt na telefon i wpiąć wyświetlacz.
    Może ma ktoś schematy obu centralek?

Właśnie zamontowałem HKW-600 w samochodzie.
    Przy okazji informuję, że przepięcie centralek nie zadziała. Inny typ centralki, chociaż jeśli ktoś korzystał do tej pory z zestawu do np. S65 to może podpiąć uchwyt do HKW-600. Ja używam ME 45 i nie da rady. Mam teraz dwa zestawy :)
    Do telefonu służbowego i prywatnego.

Zestaw jest że tak powiem bardzo głupi. :) Mianowicie jedyną rzecz jaką może pamiętać to pięć ostatnio sparowanych aparatów.
    Na plus można zaliczyć fakt, że pamięta je nawet po całkowitym odłączeniu zasilania.
    Zestaw używam z SE k800i.
    Wszystkie numery/nazwiska jakie pokazuje na wyświetlaczu ściąga na bieżąco z komórki. Jest dostęp do ostatnio wybieranych numerów, historii połączeń, książki tel. z karty SIM. (jako domyślne kontakty ustawiłem SIM, o ile pamiętam przy domyślnej książce aparatu, wyświetlane były tylko numery tel.)
    Działa wybieranie głosowe, obsługa połączeń oczekujących, wyciszanie mikrofonu. Centralka ma wyjście do wyciszenia radia podczas rozmowy.
  • Poziom 10  
    Witam
    Ja ostatnio tez stałem się posiadaczem tego zestawu. Jeszcze go nie podłączałem, więc nie podzielęsię spostrzeżeniami. To, że wyświetla książkę tylko z SIMa, a nie z pamięci telefonu jednak już wiem. Mam jednak pytanie: Dysponujesz może polską instrukcją obsługi do tego zestawu. Ja niestety mam jakąś tłumaczoną ale chyba nie przez rodowitego Polaka:D Najśmieszniejsze jest to, że przetłumaczyli części w której jest opis jak podłaczyć zestaw do instalacji i do radia. Jeżeli dysponujesz polskojęzyczną instrukcją, to proszę o kontakt: klosowski_m(malpa)wp.eu
  • Poziom 16  
    Niestety nie mam instrukcji po polsku
  • Poziom 11  
    Chciałem sobie zamontować taki zestaw w aucie, niestety został on wycięty przez poprzedniego właściciela. Panowie czy możecie napisać do czego są przewody których nie udało mi się zidentyfikować.
    czerwony + zasilanie
    brązowy - masa
    dwa zielone - głośniki
    filetowy - ???
    cienki czarny - ???
    Z góry dziękuję
  • Poziom 16  
    czarny cienki - wyciszanie radia
    fioletowy - zapłon