Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zastaw samochodowy Siemens HKW-600

19 Sie 2007 20:27 4536 4
 • Poziom 16  
  Witam, używam obecnie zestawu samochodowego Siemens Car Kit Comfort, zamierzam kupić zestaw bluetooth HKW-600.
  Czy centralki w obu zestawach są takie same. Zastanawiam się, czy wystarczy wypiąć uchwyt na telefon i wpiąć wyświetlacz.
  Może ma ktoś schematy obu centralek?

  Właśnie zamontowałem HKW-600 w samochodzie.
  Przy okazji informuję, że przepięcie centralek nie zadziała. Inny typ centralki, chociaż jeśli ktoś korzystał do tej pory z zestawu do np. S65 to może podpiąć uchwyt do HKW-600. Ja używam ME 45 i nie da rady. Mam teraz dwa zestawy :)
  Do telefonu służbowego i prywatnego.


  Zestaw jest że tak powiem bardzo głupi. :) Mianowicie jedyną rzecz jaką może pamiętać to pięć ostatnio sparowanych aparatów.
  Na plus można zaliczyć fakt, że pamięta je nawet po całkowitym odłączeniu zasilania.
  Zestaw używam z SE k800i.
  Wszystkie numery/nazwiska jakie pokazuje na wyświetlaczu ściąga na bieżąco z komórki. Jest dostęp do ostatnio wybieranych numerów, historii połączeń, książki tel. z karty SIM. (jako domyślne kontakty ustawiłem SIM, o ile pamiętam przy domyślnej książce aparatu, wyświetlane były tylko numery tel.)
  Działa wybieranie głosowe, obsługa połączeń oczekujących, wyciszanie mikrofonu. Centralka ma wyjście do wyciszenia radia podczas rozmowy.
 • Poziom 10  
  Witam
  Ja ostatnio tez stałem się posiadaczem tego zestawu. Jeszcze go nie podłączałem, więc nie podzielęsię spostrzeżeniami. To, że wyświetla książkę tylko z SIMa, a nie z pamięci telefonu jednak już wiem. Mam jednak pytanie: Dysponujesz może polską instrukcją obsługi do tego zestawu. Ja niestety mam jakąś tłumaczoną ale chyba nie przez rodowitego Polaka:D Najśmieszniejsze jest to, że przetłumaczyli części w której jest opis jak podłaczyć zestaw do instalacji i do radia. Jeżeli dysponujesz polskojęzyczną instrukcją, to proszę o kontakt: klosowski_m(malpa)wp.eu
 • Poziom 16  
  Niestety nie mam instrukcji po polsku
 • Poziom 11  
  Chciałem sobie zamontować taki zestaw w aucie, niestety został on wycięty przez poprzedniego właściciela. Panowie czy możecie napisać do czego są przewody których nie udało mi się zidentyfikować.
  czerwony + zasilanie
  brązowy - masa
  dwa zielone - głośniki
  filetowy - ???
  cienki czarny - ???
  Z góry dziękuję
 • Poziom 16  
  czarny cienki - wyciszanie radia
  fioletowy - zapłon