Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki kupić wzmacniacz i skrzynię do...

dav1d 20 Sie 2007 19:18 1212 7
  • #1 20 Sie 2007 19:18
    dav1d
    Poziom 9  

Mam w samochodzie radio JVC KD-G521 i z przodu odseparowany zestaw PowerBass S-6C .Glosniki chodza teraz na radiu. Nie jest źle ale...

Chcialbym rozbudować sprzęt nie wydając za duzo , a więc :

1 wariant )

*wzmacniacz 4 kanałowy
    *podpięcie glosników z przodu pod ten wzmacniacz a pozostale 2 kanały zmostkować na suba

1.Jaki kupić wzmacniacz żeby pociągnął to wszystko i jaką skrzynię? Mam do wydania ok 700zł

2 wariant )

* wzmacniacz 2 kanałowy
    * podpięcie skrzyni pod klocka a glosniki zostają na radiu .

2. Czy to będzie dobrze grało .TZN czy jest sens dodawania basu i jednoczesnie pozostawienie glosnikow na radyjku?
    3.. ile warte są tego typu zestawy do tego celu:
    http://allegro.pl/item224744031_wzmacniacz_gta_2mk_subwoofer_gtb1200_zestaw_sklep.html

UWAGA
    Przed odpowiedzia prosze napisac numer pytania na ktore sie odpowiada zebym mial przejrzystość . Radio ma chyba tylko jedna pare wyjsc (RCA-chyba tak to sie nazywa). Co do suba to chcialbym glosnik w oryginalnej obudowie bez kombinowania.Pozdrawiam

0 7
  • #2 20 Sie 2007 19:19
    Alukard
    Poziom 17  

MOZE BM 4 kanalowy ??

sprzedam ci jak chcesz lanzara max pro 12 w skrzyni 55litra
    glosnik nowka sztuka na gwarancji jeszcze 24 miesiace

0
  • #3 20 Sie 2007 19:40
    dav1d
    Poziom 9  

dodam jeszcze ,ze interesują mnie sprzety ze znana nazwa ... wszelkie bushmeny odpadają

0
  • #4 20 Sie 2007 19:59
    powalla
    Moderator CarAudio

Kup może na razie uDimension junior 4300 ,a potem pomyślisz o subie ,może też uDimension pasował by idealnie ale to znowu 400zł niestety.Juniorek ,to chyba najlepiej "grający" wzmacniacz do 1000zł.

0
  • #6 20 Sie 2007 20:15
    dav1d
    Poziom 9  

Proszę o uważne czytanie tematu. Ten uDimension kosztuje 800zl a ja tyle moge wydac ale na wzmak + skrzynia a nie sam wzmak. Znalesc uzywke tego bedzie graniczylo z cudem.

0
  • #7 20 Sie 2007 20:21
    greg-si
    Poziom 27  

Skoro inwestujesz w subwoofer to S6C nie muszą mieć takiego dużego kopa i radio im wystarczy. Niestety nie da się Ci nic dobrego doradzić. Napisz jeszcze jakiej muzyki słuchasz i czego oczekujesz od tego zestawu czy ma być to fajna gra czysta czy chcesz żeby Cię ludziska słyszeli w okolicy.
    Powalla dobrze radzi lecz 700zł to mało na nowy sprzęt.
    Sprecyzuj czego oczekujesz od swojego audio.
    Pozdrawiam

0
  • #8 20 Sie 2007 20:28
    dav1d
    Poziom 9  

nie oczekuje cudów - ma grać dobrze- nie trzeszczec nie peirdzieć, ładny basik - nie musi byc super donośny bo szkoda mi uszu na sluchanie na fulla ..

Slucham kazdego rodzaju muzyki -wiec musi byc to uniwersalne.

Wlasnie taniej byloby kupic 2kanalowy klocek i skrzynie ale zastanawia mnie to razem bedzie dobrze brzmieć. to tez jest jakas kasa i nie chcialbym sie rozczarować a na pewno drugiego klocka nie wrzuce bo za duzo by to wszystko wazylo

0
  Szukaj w 5mln produktów