Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Układy analogowe, oznaczenia, zasady działania?

piotrekstaf 21 Sie 2007 00:45 1831 1
  • #1 21 Sie 2007 00:45
    piotrekstaf
    Poziom 1  

mam taka wielką prośbę
    28 sierpnia mam egzamin poprawkowy z układów analogowych których w ogóle nie rozumiem i nie mogę znaleźć odpowiedzi na zagadnienia, wiec jeśli ktoś mógłby mi pomóc i wysłać na email odpowiedzi to byłbym niesamowicie wdzięczny )))
    Zagadnienia:
    1.Oznaczenia, zasada działania przyrządów półprzewodnikowych.
    2.Parametry charakterystyczne przyrządów półprzewodnikowych.
    3.Zasada działania i schemat ideowy wzmacniaczy napięciowych.
    4.Parametry wzmacniaczy napięciowych.
    5.Budowa wzmacniaczy mocy i spotykane rozwiązania.
    6.Schematy budowa i parametry charakterystyczne wzmacniaczy selektywnych.
    7.Budowa, parametry wzmacniaczy operacyjnych
    8.Wykorzystanie wzmacniaczy operacyjnych do budowy wzmacniaczy i innych układów.
    9.Generatory napięć sinusoidalnych, rodzaje i zastosowanie.
    10.Rodzaje stabilizatorów napięć stałych.
    Z góry bardzo dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 1
  • #2 21 Sie 2007 02:17
    Paweł Es.
    Pomocny dla użytkowników

Człowieku weź podręcznik (jeden lub więcej) do ręki i chociaż go przewertuj a jak masz jakieś konkretne pytania to pytaj ale nie czekaj aż ktoś za ciebie odwali proces wyszukiwania i selekcji informacji !!!

Odpowiedź na powyższe pytania ma objętość grubych książek (np. tych poniżej)

U. Tietze, Ch. Schenk "Układy półprzewodnikowe"

Filipkowski Andrzej "Układy elektroniczne analogowe i cyfrowe uklady elektroniczne analogowe i cyfrowe"

Przeglądnij pod kątem wymienionych tematów a potem zgłoś się z tym co nie rozumiesz (tylko nie mów, że wszystkiego, bo wtedy to sobie możesz ten egzamin odpuścić).

I coś ty robił przez całe wakacje skoro wiedziałeś, że ci ten materiał nie leży, było zacząć 1.5 miecha temu a niena ostatnią chwilę ...

Może jeszcze pójść zdać egzamin ma ktoś z forumowiczów za Szanownego Pana, hę ? ;)

DO KSIĄŻEK RODAKU ! :)

0