Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

THOMSON SPEEDTOUCH 716v5 WL + netia

21 Sie 2007 13:54 3539 6
  • Poziom 11  
    Zakupiłem ten cudooowny sprzęt i nie mogę się z netia połączyć czy ktoś może wie jak go skonfigurować, niby wszytskie parametry wpisuje a połączenia nie ma. Dodam że lampka dsl mruga po czym się zaświeca więc synchronizacja z linią tel. jest.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Podaj co ustawiłeś i dane z zakładki status.
    Nikt nie będzie zgadywał.
  • Poziom 11  
    Ustawiłem PPPoA, VPI/VCI 0.35, login/pass net24/net24. Łącze mam na linii tpsy w statusie pokazuje last error disconected by user. W zakładce dsl pokazuje up/download 160/640kb i dsl pali się na zielono a zakładka internet jak robie tam connect to zapala się na czerwono. Ustawienia robie i ręczne i automat jeśli chodzi o DHCP i DNS. Lan działa mi ok raptem dwa kompy :) ruter pinguje i jest ok ale wszystko co dalej czyli np onet czy wp to ping dochodzi do routera i wraca od niego i pisze host docelowy nieosiągalny ale ramki wyslane 4 odebrane 4 utracone 0. Co jeszcze napisać? Dodam że mój sprzęt sprawdzał kolega u siebie na neostradzie co prawda ale działał bez pudła, miałem też modem Asmaxa i efekt był ten sam.
  • Poziom 12  
    Zadzwoń na info techniczne netii.Prawdopodobnie jest usterka na pkt styku infrastruktury NETII i TPSA.Miałem podobną usterkę i przez bity miesiąc walczyłem z szpecami NETII.Słyszałem od nich tylko,że wina leży po stronie TPSA.Ale z nimi trzeba twardo rozmawiać bo zbędą cię tym tekstem.
  • Poziom 11  
    wczoraj dokladnie zglosilem usterke, bo braklo mi juz pomyslow :)
  • Poziom 12  
    W nawiązaniu do poprzedniego postu - na moim routerze i modemie sygnał ADSL był poprawny,a pomimo tego internet mi nie chodził.Tego się obawiałem podejmując decyzję o zmianie operatora (z TPSA na NETIĘ),że sprawy techniczne będą przez Netię załatwiane opieszale.Proponuję uzbroić się w cierpliwość i czekać na neta.Życzę powodzenia.
  • Poziom 11  
    necik juz mi dziala, problem byl na styku netia - tpsa. Myśle że eot.