Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

peugeot partner - centralny zamek odbija -potrzebny schemat

grego110 21 Aug 2007 15:11 13583 10
IGE-XAO
 • #1
  grego110
  Level 11  
  potrzebuję schemat elektryczny centralnego zamka - Peugeot Partner 2000r , 1,9d ,dw8.
  Może ktoś posiada taki schemat lub podpowie kiedy i jakie napięcia powinny pojawić sie na kostce w zamku drzwi np.kierowcy centralny zintegrowany z mikrowyłącznikiem.
  Problemem jest "odbijający centralny zamek" - prawdopodobnie mikroprzełącznik zwiera do masy - tylko jest on na pozór nierozbieralny i przed kupnem nowego chciałbym miec pewność.
 • IGE-XAO
 • #2
  a8quattro
  Level 16  
  rozlacz przewody od mikroprzelacznika i zwierajac je zasymuluj prace zamka - i okaze sie czy to on
 • IGE-XAO
 • #4
  grego110
  Level 11  
  Bardzo wszystkim dziekuję za pomoc, dzisiaj to sprawdzę i powiadomię o efektach
 • #5
  KULA101
  Level 13  
  A moze ktos podpowie gdzie znajduje sie centralka w partnerze 1998?
 • #6
  User removed account
  User removed account  
 • #7
  lukien2
  Level 12  
  Podłączę się do tematu, a gdzie jest centralka zamka w roczniku 2001. Mam podobny problem tylko, że u mnie nie można zamknąć ani z kluczyka ani z pilota.Jak zamknę ręcznie tylne drzwi, to po przekręceniu kluczykiem w drzwiach kierowcy na "zamknij" tylne się otwierają.Myślę, że to coś z centralką a koledzy\koleżanki co sądzą?
 • #8
  bioly2500
  Level 17  
  Temat stary ale nie chcę zakładać nowego, sytuacja podobna partner 2000r odbija centralny, co dziwne zauważyłem gdy mam włączony zapłon centralny nie odbija działa prawidłowo, przełączniki w drzwiach przednich sprawne w tylniej klapie nie mogę znaleść w bocznych przesuwanych sprawny, może ktoś podpowie gdzie odłączyć o ile się da ten impuls że widzi otwarte drzwi.
 • #9
  bioly2500
  Level 17  
  Post pod postem ale nikt nie odpisał, sytuacja wygląda tak lampki węwnętrzne jeżeli są włączone na zero, centralny chodzi poprawnie , jeżeli są włączone na zapalanie się podczas otwierania drzwi centralny odbija, druga dziwna spraw lampki działają tylko wtedy gdy jest włączony zapłon. Dalej nie szukam wydaję mi się że jest coś pokręcone.
 • #10
  arozo
  Level 2  
  Witam.
  Mam pytanie, w Partnerze 2000r. w tylnej klapie są 2 wtyczki :
  1) Podwójna na wsuwki normalne kolory przewodów: fiolet i brązowy
  2) Podwójna na wsuwki mini kolory przewodów: żółty i zielony
  Z tego co się zorientowałem to wtyczka z przewodami fiolet/brąz są od siłownika centralnego zamka, a może ktoś wie od czego jest ta druga?
 • #11
  grego110
  Level 11  
  Witam w tylnej klapie po prawej stronie patrząc od tyłu jest czujnik położenia tylnej klapy który rozłącza układ . Po zamknieciu klapy kulka wewnatrz opada i zwiera styki . jeżeli sa brudne moze sygnalizować otwarte drzwi . Do diagnozy centralnego potrzebna informacja czy jest sam fabryczny czy dołożony jest autoalarm , Tak było u mnie . zamykanie z klucza czy pilota .