Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Canon Pixma 4000 - dziwne zachowanie g這wicy...

22 Sie 2007 17:57 1520 2
  • Poziom 18  
    Witam
    Mam taki dziwny problem, dosta貫m do zrobienia w/w pixme, nie by這 czarnego tuszu w du篡m pojemniku i jak mniemam d逝go le瘸豉 w takim stanie... wyj掖em stare tusze, przeczy軼i貫m g這wice udro積iaczem, wsadzi貫m nowe tusze i mam taki dziwny objaw, test dysz jest mniej wi璚ej ok, ale jak wydrukowa貫m stron testow to robi si takie g***o jak ni瞠j... tak jest zawsze jak chce wydrukowa co wi璚ej (ca豉 strona tekstu lub wi瘯szy zaciemniony obszar np kwadrat 10x10cm - wychodzi niedope軟iony). Prosz podpowiedzcie co jest nie tak... kiedy robi貫m epsony i wiem 瞠 tam pr鏂z udro積ienia g這wicy trzeba by這 wyczy軼i tak瞠 stacj czyszcz帷 bo te si zapycha豉, czy tu te jest jeszcze co do wyczyszczenia pr鏂z g這wicy?
    B璠 wdzi璚zny za podpowiedzi
  • Poziom 13  
    A czy przypadkiem nie do豉dowywa貫 tego czarnego tuszu? Bo jest mo磧iwo嗆 瞠 ten u篡ty do nape軟ienia tusz jest zbyt g瘰ty. Spr鏏uj za這篡 drugi oryginalny lub drugi tusz. Po za這瞠niu przeczy嗆 parokrotnie g這wice po przez system i wtedy spr鏏uj co wydrukowa Powinno dzia豉. :D
    Daj zna jak co... pomy郵imy :D
  • Poziom 18  
    Dzi瘯i za odpowied, ale ju sobie poradzi貫m... W ko鎍u wywnioskowa貫m 瞠 skoro:
    - dysze s dro積e
    - atramenty pe軟e (sprawdza貫m na 2 partiach)
    - g這wica elektrycznie sprawna
    to jedynym problemem mo瞠 by nie dochodzenie tuszu i to by strza w 10! Pr鏂z oderwania tej 鄴速ej nalepki na g鏎ze trzeba by這 oderwa jeszcze kawa貫k dalej, wtedy wszystko si wyja郾i這... nie dochodzi這 powietrze dlatego w 鈔odku by這 podci郾ienie i atrament nie wyp造wa.
    Proste rzeczy s zawsze najtrudniejsze :]