Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Liebherr KFG 3355, nie działa automatyczne rozmrażanie

22 Sie 2007 18:54 3644 10
  • Poziom 10  
    Nie dziala automatyczne rozmrazanie - czy w tym temacie moglby ktos mi pomoc . Gdzie szukac ewentualnie plytki elektronicznej odpowiedzialnej za te automatyke.Dobrze by bylo gdyby ktos podrzucil schemat tej lodowki
  • Poziom 28  
    Po co płytki skoro nie ustalono czy czujnik jest OK.
    Jeszcze jedno- jak to automatyczne rozmrażanie nie działa-Sprężarka sie nie wyłacza czy to jest jakiś NF?
  • Poziom 10  
    Lodowka pracuje po za ta usterka w porzadku tz pracuje agregat chlodziarki i pracuje agregat zamrazarki ( w obu przypadkach mozna ustawiac zadana temperature ) Nie pracuje tz rozszranianie automatyczne ,ktore powinno sie zalaczac przy zby duzym nagromadzeniu sie lodu na tylnej sciance chlodziarki. Byl raz taki moment ze sie szm wlaczyl i z tad moja sugestia ze moze to byc kontakt na plytce elektronicznej odpowiedzialnej za ta funkcje lub tez cos innego.
    Sadze ,ze wyjasnilem te objawy defektu jaki mam w mojej lodowce.
  • Poziom 28  
    Sprawdź czujniki od chłodziarki, albo może jest zimny lut na płycie.
  • Poziom 10  
    Moje sugestie tez byly takie - jedyne pytanie ,gdzie szukac tej plytki w tej lodowce a dokladniej gdzie sie ona znajduje
  • Specjalista AGD
    Do wymiany czujnik parownika chlodziarki
  • Poziom 10  
    Czy wystepuje on jako element do naprawy czy tez jako element do wymiany i gdzie go szukac i czy wina nie lezy w plytce sterowania tym czujnikiem
    (Nie mniej dziekuje za podpowiedz)
  • Specjalista AGD
    wienio53 napisał:
    Czy wystepuje on jako element do naprawy czy tez jako element do wymiany i gdzie go szukac i czy wina nie lezy w plytce sterowania tym czujnikiem
    (Nie mniej dziekuje za podpowiedz)

występuje jako część zamienna
  • Poziom 1  
    Witam
    sorka że tak się wcinam w temat ale może ktoś ma instukcje obsługi do w/w lodówko-zamrażarki jeśli tak to bardzo bym prosił o przesłanie na maila 01mumex(malpa)interia.pl

Pozdrawiam
    Krzysiek
  • Poziom 9  
    Witam, mam problem z ta lodówką - wyświetlacz i podświetlenie przycisków miga i wydaje "pipczenie" - krótkie przerywane dźwięki o różnej długości. Jak wyłączę z prądu - też pipczy jednak jest to alarm który działał od kiedy pamiętam (przy braku zasilania). Moje pytanie - jak to wyłączyć? Tzn. alarm dźwiękowy. Panel z przyciskami nie działa a od paru godzin świdruje mi to głowę. Serwisy pozamykane, pomocy! pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Prosiłbym o podanie numeru katalogowego czujnik parownika chłodziarki i ewentualny sklep gdzie mozna go nabyc