Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Trilux TAP 2102 T - obraz jest a brak fonii, z dvd jest?

24 Sie 2007 12:09 1346 8
  • Poziom 2  
    wczoraj była burza tv wyłączona na listwie zasilającej, dziś włączam a tu obraz jest a dźwięku niema, jak włączę dvd przez euro jest dżwięk co radzicie?

Moderowany przez Jaś Kula:

Poprawiłem tytuł.

• Poziom 37  
    Na przyszłość wyłączać TV jak jest burza.
    Poważnie to nie wiemy jakie TV i nawet nie chcę zgadywać.
  • Poziom 32  
    Witam.
    Przeczytaj https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php zwłaszcza punkt 11.
    Podaj model. Podczas pisania kolejnych wiadomości przestrzegaj zasad polskiej pisowni.
    :arrow: Jack14 z opisu autora wynika że na czas burzy telewizor był wyłączony.
    Cytat:
    wczoraj była burza tv wyłączona na listwie zasilającej ...
    Proszę uważnie czytać.

Pozdrawiam.
  • Poziom 37  
    Faktycznie mój błąd (przepraszam).
    Ale antena w TV pewnie włączona była, a to też nie jest dobrze szczególnie jeśli "własna" na dachu.
  • Poziom 2  
    przeczytałem pkt 11 i stosuję się do wytycznych:
    telewizor model TRILUX TAP 2102 T.
    brak dźwięku przy programach z anteny siatkowej, bez anteny brak jakiegokolwiek szumu.
    Przy podłączeniu dvd - dźwięk jest i działa.
    p.s mieszkam na parterze i nie zdążyłem zainstalować anteny na dachu - była na balkonie. Telewizor był wyłączony. Burza mnie zaskoczyła i obudził mnie huk wywalających korków. Przy okazji straciłem też kompa i te informacje piszę od znajomych.
  • Poziom 37  
    Może coś "Jaś Kula" pomoże bo ja nie bardzo wiem od czego zacząć.
  • Poziom 10  
    Usterka ta spowodowana jest na module wysokiej częstotliwości. W warunkach domowych dla amatora usunięcie jej jest praktycznie niemożliwe. Serwisanci raczej też wymieniają cały moduł. Pozostaje Ci kupno modułu i wymiana we własnym zakresie lub servis RTV.
  • Poziom 25  
    Pyt. do kolegi wyżej. Chodzi o wymianę modulatora?
  • Poziom 2  
    jeżeli możecie to napiszcie mi chociaż co to jest ccu w triluxie (czy to tda jesli tak to gdzie to można kupić i jaka jest pełna nazwa