Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dell C640 - system się nie uruchamia jak odzyskać dane?

classic 24 Aug 2007 18:17 2108 2
    classic
    Level 11  
    Witam wszystkich i proszę o porady w poniższym problemie. Mam dwa dyski z zainstalowanymi systemami windows XP(jeden dzieci-jeden moj)Kto korzysta,to wymieniam kieszonke z dyskiem.Otoz zamknalem system i wyjalem dysk,a wlozylem swoj,kiedy jeszcze poprzedni system się nie zamknął(tak przypuszczam).Od tego czasu moj system sie nie uruchamia(czarne tło i kursor i nic wiecej).Mam tam zainstalowany XP i zabezpieczony haslem jestem jako administrator.Probowalem odzyskac system płytą instalacyjną XP za pomocą konsoli odzyskania,ale nie przyjmuje mi żadnej komendy(zgłasza,że zablokowane).Podłączałem ten dysk jako pendrive przez USB i katalog windows jest "nieczytelny lub uszkodzony"Natomiast do "documents and settings" a co za tym idzie do pulpitu z tamtego systemu nie mam dopstepu,choc wpisywalem w total commanderze jako administrator haslo to bład.

Pytanie jak odzyskac system lub chociaz skopiowac elementy z pulipitu( 2GB zdjęc z wakacji) no i pocztę z outlooka.

Prosze o jakies sugestie ( korzystalem z data recovery i innych,ale znajduje mi 30 tysiecy plikow-w tym akurat nie te z pulpitu )

Format dysk odpada ze wzgledu na w/w zdjecia .
    classic
    Level 11  
    Temat zakonczony.Skorzystalem z live knoppix i przekopiowałem dane .Dziekuje